Wyszomirski - broni Polski! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Wyszomirski – broni Polski!

Galeria zdjęć Jana Rozmarynowskiego, w galerii… Piotr Wyszomirski!

[nggallery id=21]

Na pytanie Kuriera Lubelskiego: Skąd u młodego człowieka tak mocno rozwinięte poczucie patriotyzmu? Piotr Wyszomirski odpowiedział krótko:

„Rodzice nauczyli mnie kochać Ojczyznę. Nie ukrywam tego, że jestem patriotą, jestem dumny, że jestem Polakiem. Znalazłem na serwisie internetowym YouTube piękną definicję ojczyzny Bohdana Szczuckiego, żołnierza Narodowych Sił Zbrojnych. Mówił on z takim przejęciem o Polsce… Kto teraz tak mówi, kto teraz tak kocha nasz kraj? Media milczą i puszczają tylko seriale i programy rozrywkowe.”

Dzięki Piotr! Poszukaliśmy tej definicji. Jest na portalu nsz.com

A tutaj film, na którym Bohdan Szczucki „Artur” i Bolesław Chmielowiec „Komar” mówią o Ojczyźnie.

„Mówienie po polsku, świergot ptaków, uśmiech Mamy – to Ojczyzna! Tam, gdzie możemy się czuć dobrze i pracować dla dobra ludzi – to tworzy Ojczyznę!

Cześć i Chwała Bohaterom!

 

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij