Artur Szpilka skacze w Chicago:-) - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Artur Szpilka skacze w Chicago:-)

Obiecaliśmy nie pisać o Arturze aż do czasu walki z Bryantem Jenningsem, ale słowa nie dotrzymamy. Na profilu Artura pojawił się film, który dokumentuje jego stan ducha przed walką. Na pewno nie jest smutny, na pewno nie ma stresów, na pewno jest gotowy do swojej Walki Życia. Żeby nie było niedomówień – jest w Chicago takie miejsce, gdzie można sobie poskakać:-)

Niesamowite są komentarze mediów „głównego nurtu”. Onet na przykład zatytułował materiał „Szpilka znów się kompromituje!” Co jest złego w tej niewinnej piosence? Przecież być „z policji” to nie jest żaden wstyd! O co więc chodzi? Żeby wbić szpilę zawodnikowi, który ma własne zdanie i nie boi się je publikować.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.