Kliczko walczy na Ukrainie! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kliczko walczy na Ukrainie!

Na kijowskim Majdanie zrobiło się gorąco. Z polskich mediów tylko TV Republika pokazuje na bieżąco, co tam się dzieje. Mistrz Świata wagi ciężkiej Lider opozycyjnego UDAR-u Witalij Kliczko stwierdził, że opozycja postuluje wcześniejsze wybory prezydenckie. Kliczko powiedział, że Majdan protestuje od dwóch miesięcy, a Janukowycz udaje, że go nie dostrzega. Wezwał organy siłowe do przejścia na stronę narodu. Nie miał wątpliwości, że w tym pojedynku zwyciężą protestujący, a nie Janukowycz.

Drodzy Czytelnicy! Drodzy Kibole – pozwolę sobie podzielić się z Wami osobistą refleksją. Byłem wiele razy na Ukrainie, mam wśród ukraińskich sportowców, kibiców i dziennikarzy wielu znajomych. Mimo to – naprawdę nie ośmielę się napisać, że znam te sprawy i wiem, co dobre, a co złe. Chcę Was zachęcić tylko do oglądania tego, co się dzieje. A – komu kibicować – nie próbujmy się nawet zastanawiać.

Piszę o wydarzeniach politycznych tylko dlatego, że ogromną rolę odgrywa w nich wspaniały sportowiec, który bardzo wiele zawdzięcza pobytowi i treningom w Polsce, jest tu znany i bardzo ceniony.

Nie słuchajcie głupich koncertów, które mają „pomóc” Ukrainie! Nie ufajcie mediom, które chcą na tych wydarzeniach „kręcić swoje lody”! Co możemy zrobić? Może po prostu myśleć o naszych znajomych, o sportowcach z Ukrainy, o kibicach z tego kraju. Myśleć i modlić się!

kk

 

kkkkkk

 

kkkk

 

Piotr Szymanowski

Fot. Jan Rozmarynowski. Zdjęcia pochodzą z konferencji prasowej przed walką z Albertem Sosnowskim.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij