wyborcza, policja, Kibole! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek wyborcza, policja, Kibole!

Pod pięknym tytułem wyborcza podsumowuje ubiegły rok na stadionach i wokół nich. Tytuł brzmi:

„Kiboli życie powszednie: handel narkotykami, pobicia, pranie brudnych pieniędzy, zabójstwa”.

Dalej w punktach lecą liczby. Cytujemy kilka punktów.

  • W całym 2013 r. policja zatrzymała 1818 pseudokibiców. Zabezpieczyła też majątek o wartości prawie 3 mln zł. Tylko 415 pseudokibiców jest podejrzanych o złamanie przepisów ustawy o imprezach masowych.

  • Głównie chodzi o handel narkotykami. Według policji trudniło się tym aż 406 zatrzymanych pseudokibiców. Znaleziono przy nich 109 kg różnych środków odurzających, a także osiem rewolwerów i pistoletów maszynowych. – Oprawy meczów, wyjazdy i „zwykłe” życie kosztuje. Wielu kiboli utrzymuje się wyłącznie z handlu narkotykami – twierdzi jeden z oficerów Centralnego Biura Śledczego.

 Mistrzowska manipulacja! „Oprawy meczów kosztują”! – mówiący te słowa i wyborcza – sugerują, że patriotyczne (bo innych nie bywa) oprawy na meczach są finansowane z handlu narkotykami! Obłęd!

To też za pieniądze z narkotyków? Odpowiedzcie!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij