wyborcza, policja, Kibole! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek wyborcza, policja, Kibole!

Pod pięknym tytułem wyborcza podsumowuje ubiegły rok na stadionach i wokół nich. Tytuł brzmi:

„Kiboli życie powszednie: handel narkotykami, pobicia, pranie brudnych pieniędzy, zabójstwa”.

Dalej w punktach lecą liczby. Cytujemy kilka punktów.

  • W całym 2013 r. policja zatrzymała 1818 pseudokibiców. Zabezpieczyła też majątek o wartości prawie 3 mln zł. Tylko 415 pseudokibiców jest podejrzanych o złamanie przepisów ustawy o imprezach masowych.

  • Głównie chodzi o handel narkotykami. Według policji trudniło się tym aż 406 zatrzymanych pseudokibiców. Znaleziono przy nich 109 kg różnych środków odurzających, a także osiem rewolwerów i pistoletów maszynowych. – Oprawy meczów, wyjazdy i „zwykłe” życie kosztuje. Wielu kiboli utrzymuje się wyłącznie z handlu narkotykami – twierdzi jeden z oficerów Centralnego Biura Śledczego.

 Mistrzowska manipulacja! „Oprawy meczów kosztują”! – mówiący te słowa i wyborcza – sugerują, że patriotyczne (bo innych nie bywa) oprawy na meczach są finansowane z handlu narkotykami! Obłęd!

To też za pieniądze z narkotyków? Odpowiedzcie!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.