Marihuana i sport! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Marihuana i sport!

Nadejszła wiekopomna chwila. Polska, naśladując wiernie Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, zalegalizuje stosowanie marihuany! Sprawą zainteresowane jest Ministerstwo Sportu i Turystyki, albowiem w ustawie o sporcie jest napisane, jak byk, że

„Art. 2. 1. Sportem są wszelkie formy aktywności fizycznej, które przez uczestnictwo doraźne lub zorganizowane wpływają na wypracowanie lub poprawienie kondycji fizycznej i psychicznej, rozwój stosunków społecznych!”

Skoro w stanie Kolorado można już kupować marychę w celach „rekreacyjnych” – Ministerstwo Sportu będzie czuwało nad rozwojem tej formy rekreacji!

W przygotowaniu jest już (podobno) projekt „Mały Ćpun”!małyćpun

My – Kibole.pl interesujemy się sportem wyczynowym, a właśnie polski sport wyczynowy – może zyskać na legalizacji maryśki! Jak! Ano tak: Państwowa Wytwórnia Marihuany Sponsorem Polskiego Sportu!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij