PZPN ma rację:-) - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek PZPN ma rację:-)

Maciej Iwański grał w Turcji, w klubie Manisaspor. Klub nie płacił. Piłkarz zerwał kontrakt. Pieniędzy nie dostał. Iwański podpisał kontrakt z Podbeskidzie Bielsko-biała. Klub turecki nie przesłał certyfikatu zawodnika do Podbeskidzia. Rozpoczęła się epoka niewolnictwa! Żadna siła nie może (ponoć) zmusić klubu do wysłania certyfikatu sportowca do jego nowego klubu. Czy tak jest naprawdę? Czy Polski Związek Piłki Nożnej pomógł Iwańskiemu? Piłkarz twierdzi, że nie. Uważa, że przez brak działania PZPN stracił możliwość gry w jesiennej rundzie.

Maciej Iwański powiedział w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego, że wie o tym, że wystarczyłby certyfikat zastępczy (wydany przez krajowy związek).

Co na to PZPN?

PZPN zwala wszystko na… system!

Fragment pisma:

„12 września 2013 Podbeskidzie wprowadziło do systemu FIFA TMS transfer, a PZPN tego samego dnia wystąpił w systemie o certyfikat zawodnika. System zablokował jednak możliwość przeprowadzenia transferu!”

Bla, bla, bla. Jednak to PZPN ma rację! Wszystkiemu winien jest system:-)

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij