UPDATE #3 Szpilka jeszcze bez decyzji! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek UPDATE #3 Szpilka jeszcze bez decyzji!

Ostatecznej decyzji jeszcze nie ma!

Coś niesamowitego. Artur Szpilka na terenie ambasady USA był wypytywany o sprawy, których już dawno nie pamięta! Chodził od okienka, do okienka. Co najważniejsze – ostateczna decyzja jeszcze nie zapadała. Urzędnicy powiedzieli, że ambasada „musi to przemyśleć” i po podjęciu decyzji odezwą się do Artura.

Pięściarz jest pewny, że wszystko będzie dobrze i w piątek będzie mógł polecieć do Stanów na walkę. Dziś zrobi lekki trening.

Wkrótce na stronie wywiad Szpilki po wizycie w ambasadzie.

Godzina 15,20 – Artur Szpilka nadal jest w ambasadzie. Dwukrotnie przechodził z jednego skrzydła budynku do drugiego, raz samemu, raz w towarzystwie jednego z menadżerów (prawdopodobnie był to Piotr Werner). Czekamy pod budynkiem, za chwilę kolejne informacje.

Godzina 14,30 – Artur Szpilka wszedł na teren ambasady USA. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na efekt spotkania…

Godzina 14.07 nadal nie ma Artura w ambasadzie USA…

Jak powiedział w wywiadzie dla Kibole.pl wczoraj na lotnisku – Artur Szpilka miał na dziś, na 14 umówione spotkanie w ambasadzie. Sprawa dotyczy braku jakiegoś dokumentu. W efekcie nie wpuszczono naszego pięściarza na terytorium USA. Teraz sprawa się komplikuje. Czy do umówionego spotkania ma nie dojść. Co dalej będzie ze sprawą wyjazdu, a raczej wjazdu do Stanów Zjednoczonych na walkę. Bryant Jennings – czeka w komfortowych warunkach…

Wtorek, 14 stycznia 2014, godzina 13.50, Warszawa. Artur Szpilka pojawia się przy głównym wejściu do ambasady USA. Chwilę rozmawia z dziennikarzami. Pojawia się czarny bentley, prowadzony przez wysokiego, siwego mężczyznę. Artur Szpilka wsiada do samochodu i odjeżdża ulicą Piękną w kierunku Placu Konstytucji. Dziennikarze jeszcze czekają. Będziemy materiał aktualizować na bieżąco.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij