UPDATE #3 Szpilka jeszcze bez decyzji!

Ostatecznej decyzji jeszcze nie ma!

Coś niesamowitego. Artur Szpilka na terenie ambasady USA był wypytywany o sprawy, których już dawno nie pamięta! Chodził od okienka, do okienka. Co najważniejsze – ostateczna decyzja jeszcze nie zapadała. Urzędnicy powiedzieli, że ambasada „musi to przemyśleć” i po podjęciu decyzji odezwą się do Artura.

Pięściarz jest pewny, że wszystko będzie dobrze i w piątek będzie mógł polecieć do Stanów na walkę. Dziś zrobi lekki trening.

Wkrótce na stronie wywiad Szpilki po wizycie w ambasadzie.

Godzina 15,20 – Artur Szpilka nadal jest w ambasadzie. Dwukrotnie przechodził z jednego skrzydła budynku do drugiego, raz samemu, raz w towarzystwie jednego z menadżerów (prawdopodobnie był to Piotr Werner). Czekamy pod budynkiem, za chwilę kolejne informacje.

Godzina 14,30 – Artur Szpilka wszedł na teren ambasady USA. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na efekt spotkania…

Godzina 14.07 nadal nie ma Artura w ambasadzie USA…

Jak powiedział w wywiadzie dla Kibole.pl wczoraj na lotnisku – Artur Szpilka miał na dziś, na 14 umówione spotkanie w ambasadzie. Sprawa dotyczy braku jakiegoś dokumentu. W efekcie nie wpuszczono naszego pięściarza na terytorium USA. Teraz sprawa się komplikuje. Czy do umówionego spotkania ma nie dojść. Co dalej będzie ze sprawą wyjazdu, a raczej wjazdu do Stanów Zjednoczonych na walkę. Bryant Jennings – czeka w komfortowych warunkach…

Wtorek, 14 stycznia 2014, godzina 13.50, Warszawa. Artur Szpilka pojawia się przy głównym wejściu do ambasady USA. Chwilę rozmawia z dziennikarzami. Pojawia się czarny bentley, prowadzony przez wysokiego, siwego mężczyznę. Artur Szpilka wsiada do samochodu i odjeżdża ulicą Piękną w kierunku Placu Konstytucji. Dziennikarze jeszcze czekają. Będziemy materiał aktualizować na bieżąco.

Udostępnij!

Dodaj komentarz