Przesiadka Szpilki! Wywiad! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Przesiadka Szpilki! Wywiad!

Dziś (13.01.2014) o godzinie 16.10 na Lotnisku Chopina w Warszawie wylądował Artur Szpilka. A miał już spokojnie wypoczywać w USA. Tymczasem – „ups” Amerykanie nie pozwolili mu wjechać na terytorium USA! Dlaczego? Potrzebny jest „jakiś waiver” (czytaj: wiwer) – co to k…a jest? Kłopoty polskiego pięściarza zbliżają się do rozwiązania. Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie wyznaczyła na jutro termin spotkania, podczas którego wszystko ma zostać wyjaśnione. Dziś Artur Szpilka, mimo zmęczenia 24 godzinną podróżą, planuje lekki trening w klubie. Trener Fiodor Łapin zalecił lekki rozruch i rozciąganie. Na jutro, przed spotkaniem w ambasadzie Szpila też planuje trening, a potem… Wszystko się wyjaśni.

Pięściarz powiedział nam, że w sumie wystarczy mu pełnych osiem dni na odpoczynek po podróży, aklimatyzację i złapanie świeżości. Ma zatem jeszcze pewien zapas czasowy. Wśród oczekujących na przylot Artura dziennikarzy były różne opinie o tym wydarzeniu. Od takich, że promotorzy zaniedbali sprawę – ale to raczej nie wydaje się możliwe, po planowane działanie Amerykanów, mające osłabić wolę walki w Polaku. Była jeszcze sugestia, że skoro Ameryka zaczyna być krajem „poprawności politycznej” – przyczyną kłopotów jest słynna wypowiedź Szpilki o gender. Jakby nie patrzeć – Artur musi jutro załatwić formalności, przelecieć Ocean i szykować się do walki. Bryant Jennings dostał fory od swoich rodaków, ale to jeszcze da się zniwelować!

Z ostatniej chwili! Wiemy, o jaki dokument chodzi!

Chodzi o tak zwane zaświadczenie o niekaralności (lub też o odbyciu zasądzonej kary). Szpilka ma taki dokument, ale na koniec roku 2013 stracił on ważność.

Promotorzy Amerykanina starają się obecnie pomóc Polakowi w zdobyciu niezbędnych dokumentów. 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij