Szpilka – polski ślad? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Szpilka – polski ślad?

Z ostatniej chwili, 14.00 wiemy tyle:

Artur Szpilka, który wczoraj wyleciał do USA na walkę – dziś wraca do Polski, żeby uzupełnić dokumenty. Jak powiedział portalowi ringpolska.pl:

„Strażnicy czekali na mnie, zapytali się czy to ja boksuję na HBO, a potem zaprosili mnie na bok. Przekreślili mi ważną do 2018 roku wizę i powiedzieli, że jest nieważna. […] Według nich moja wizja jest nieważna, powiedzieli, że potrzebuje waiver [?], żeby móc przebywać w USA. Zawsze pytano mnie na lotnisku za co siedziałem w więzieniu, odpowiadałem że za bójki i przechodziłem dalej. Teraz było inaczej, kazano mi wracać do Polski.”

Z ostatnej chwili, 11,15 wiemy tyle:

To już zakrawa na sensację, obciach, wstyd lub spisek! Ale, czyj? Na jednym z portali znaleźliśmy wpis od osoby podpisującej się „Fiodor”. Brzmi on tak: „usłyszałem, że poszedł sygnał z Polski o Szpilce. Urzędnicy imigracyjni już mieli info jak wylądowaliśmy”.

Komentarze są już coraz ostrzejsze. Oto jeden z nich: „albo amatorszczyzna Wasyla, albo ktoś się boi tej walki”

Kolejny: „Państwo policyjne w całym tego słowa wymiarze, teraz nawet tworzą tak zwane ‚Nazi check points” – ( See YOUTUBE ) , czyli jak to nazywają w stanach ‚blokady nazistowskie’, gdzie wyrywkowo zatrzymuje ludzi na drogach policja i pyta czy jesteś obywatelem albo czy byłeś karany…- jak nie jesteś obywatelem, to często kończy się pudlem, a potem deportacja. Ktoś z managerów powinien takie rzeczy ogarnąć przed przylotem.”

Jak pisaliśmy w poprzednim wpisie – pracownicy wydziału prasowego ambasady USA – nie mogą komentować poszczególnych przypadków.

Wydaje się niemożliwe, ale pewne „ślady” wskazują, że Artur Szpilka nie został wpuszczony na terytorium USA za poglądy, z jakimi się nie ukrywał… To już byłby obłęd i szaleństwo „Wielkiego Brata”….

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij