UPDATE #1Upadek Thomasa Morgensterna - film! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek UPDATE #1Upadek Thomasa Morgensterna – film!

Pacjent znajduje się w stanie krytycznym, ale nie zagrażającym życiu. – powiedział agencji APA Josef Obrist, lekarz, który zajmuje się skoczkiem.

Dzisiaj podczas II treningu PŚ w Bad Mitterndorf poważnego wypadku doznał 12-krotny złoty medalista z Austrii – Thomas Morgenstern.

Doświadczony zawodnik  wygrał pierwszą serię z wynikiem 196,5m. Wyprzedził Jurij Tepesa (197m) oraz Kamila Stocha (194,5m).

„Zwycięzca pierwszego treningu – w drugiej serii poważnie upadł. Austriak tuż po wyjściu z progu runął na zeskok, uderzając o śnieg barkiem i głową i stracił przytomność. Po kilku minutach został zniesiony ze skoczni.” – pisze Skijumping.pl

W II treningu bardzo dobrze spisał się Kamil Stoch, ponownie zajmując trzecią lokatę i uzyskując 187,5m. Wygrał Antonin Hajek (205m)

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij