UPDATE #1 Kibice – połączmy siły! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek UPDATE #1 Kibice – połączmy siły!

Dzisiejsza (tfu!) wyborcza:

[…] Dlatego w onkologii najpierw należy naprawić stawki. Jeśli NFZ zetnie ceny za radioterapię, nie zmniejszając przy tym szpitalom kontraktów, kolejki – o ile są – szybko znikną. A jeżeli chodzi o limity, to w pierwszej kolejności trzeba je znieść w diagnostyce. […] Trzeba też skończyć z odsyłaniem chorych od jednego specjalisty do drugiego, z jednego do drugiego szpitala. Każdy uważa, że robi swoje, ale za całość leczenia nikt nie czuje się odpowiedzialny. To musi się zmienić. I nie potrzeba do tego pieniędzy, a jeśli nawet, to niewiele.

Cały tekst:

Kibice, Kibole, Kibole.pl „Bandyci około stadionowi”, Ultrasi, wszyscy! Połączmy siły w jednej sprawie. Rozpowszechniajmy tę informację – wszędzie! Zróbmy tak, żeby poprzez wzbudzenie zainteresowania wszystkich mediów – wywierać presję na rządzących w tej konkretnej, bardzo ważnej sprawie.

Onkolog z Gdańska, Profesor Jacek Jassem napisał list w sprawie likwidacji tak zwanych „limitów” w leczeniu chorych na nowotwory. Adresatami są: Prezydent Polski Bronisław Komorowski i premier Donald Tusk.

Postarajmy się zwiększyć siłę oddziaływania tego pisma! Ilu nas jest? To się okaże…

„Nowotwory stanowią główną przyczynę przedwczesnej umieralności Polaków […] Mimo zwiększania wydatków wyniki leczenia nowotworów są w Polsce znacznie gorsze, niż w Unii Europejskiej. […] Pomóc może zniesienie limitów na leczenie chorych na raka.”

Co możemy zrobić? Jak możemy pomóc tym, co już zachorowali i tym, którzy zachorują? Naszym bliskim, nam samym? Postarajmy się o jak największy wydźwięk tego pisma, tego apelu! Rozmawiajmy o tym, krzyczmy o tym! To naprawdę ważniejsze, od większości spraw, którymi zajmują się polscy politycy i polskie media!

Dziś to pismo otrzymali Prezydent Polski Bronisław Komorowski i premier Donald Tusk. Jest jednak kłopot…

Tych panów nie dotyczą „limity”.

Postarajmy się zwiększyć siłę oddziaływania tego pisma!

Ilu nas jest? To się okaże…

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij