Stadion Narodowy bezpieczny! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Stadion Narodowy bezpieczny!

Minister spraw wewnętrznych powołał tysiąc osobową grupę policjantów, wyposażonych w łodzie motorowe, kutry torpedowe, łodzie podwodne, helikoptery, psy tropiące i konie. Po kilkunastu godzinach pracy udało się zatrzymać domniemanego sprawcę! Psy tropiące doprowadziły policjantów do Placu Zbawiciela, gdzie dokonano ponad trzystu zatrzymań i błyskawicznych przesłuchań. W efekcie policjanci wytypowali mieszkanie przy Placu Zbawiciela, w którym ukrywał się domniemany sprawca.
„Lodziarz z Narodowego” to 60-letni homoseksualista, zamieszkały w Warszawie przy Placu Zbawiciela. Jak nam powiedział jeden z pracowników operacyjnych – motywem przestępstwa była zazdrość wobec byłego partnera i zboczone preferencje seksualne.
W dniu przestępstwa sprawdza w przebraniu pojawił się na Stadionie Narodowym i ukradkiem lizał miejsca na lodowisku, na których usiadł dupą lub przewrócił się na jaja jego były partner. Ponieważ jest chory na nuklenione werite – bardzo rzadki rodzaj solnicy – jego ślina rozpuściła lód na tafli. Sprawdza nie stawiał oporu. Jest załamany i sprawia wrażenie, jakby był ciężko chory. Dziś jeszcze prokurator zadecyduje o ewentualnym zatrzymaniu sześćdziesięciolatka.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij