Mundial w Katarze odwołany! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Mundial w Katarze odwołany!

Jak się przed chwilą dowiedzieliśmy – Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022, które były planowane w Katarze – albo zostaną odwołane, albo przesunięte w czasie. Czy PZPN i polski rząd zgłoszą kandydaturę Polski do organizacji Mundialu w 2022 roku? Zdaniem Kibole.pl – to raczej pewne!

Kandydatów do niewolniczej pracy przy odbudowie zrujnowanych stadionów po UEFA EURO 2012 – na pewno w kraju nie zabraknie!

Decyzja ostateczna należy do FIFA.

Jan Tomaszewski w wypowiedzi dla TVN zasugerował, ze Zbigniew Boniek powinien zagrozić bojkotem Mistrzostw w Katarze przez Polskę!

1 reply to this post
  1. Choć do 2022 jest trochę czasu i dałoby się przygotować zawodników, to na pewno NIE da się zmienić sposobu pracy zarządu PZPN co za tym idzie NIE da się przygotować trenerów a co za tym idzie nie będziemy mieć zawodników. Wniosek: BOJKOT!!!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij