Legia pod eskortą!

Na Legia PamiętaMY – relacja z VI Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę, 4 stycznia 2014. Poniżej wybrany fragment:

Powrót. Znów okazało się, że jesteśmy najgroźniejsi w całej Polsce, bo jako jedyni (wydzwonione zapytanie do innych ekip) otrzymaliśmy wiadomy konwój już w centrum Częstochowy i trzy kabaryny prowadziły nasze dwa autobusy (dwa inne ukręciły się) do granic województwa łódzkiego, gdzie dalej otrzymaliśmy balast w postaci zapewne łódzkiej milicji, a na Mazowszu siadł nam na ogonie tajniakowóz należący już przypuszczalnie do komendy stołecznej.

Nieprawdopodobne jak można przepuszczać pieniądze z budżetu na tak irracjonalne sprawy.

Cały ten kabaret nie popsuł nam jednak podróży, która przebiegała pod egidą chóralnych śpiewów, walk podjazdowych o jedną, konkretną płytę CD z muzyką na postojach, transfery osobowe między autokarami i w ogóle tryskała humorem, luzem i dobrą zabawą.
Ogromne podziękowania dla wszystkich za liczne przybycie, godne reprezentowanie barw Legii, pomoc przy przygotowaniu i samej prezentacji oprawy oraz za wspomniany wyżej humor, zabawę i fason!

Źródło i zdjęcie: Legia PamiętaMY

Całość na Legia PamiętaMY

Udostępnij!

Dodaj komentarz