Kibole i WOŚP - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kibole i WOŚP

Trzeba to zrozumieć! Zrozumieć mechanizmy działania!

Mariusz Max Kolonko: Czemu służy Przystanek Woodstock, komu służy Jerzy Owsiak? Dlaczego promujemy dziś w Polsce amerykańskie tradycje sprzed 50 lat w Polsce? Dlatego, że 50 lat później ci sami ludzie, którzy taplali się w błotach Woodstock zaczęli rozwalać swój kraj od środka. To oni, jak zeszło z nich błoto, wyparowała wódka i narkotyki – wyprowadzili na ulice gejów i lesby, zaczęli palić flagi amerykańskie.

Dlatego tę masę młodych niezadowolonych ludzi, którzy jednak nie chcą wyjeżdżać z Polski, ludzi którzy chodzą na mecze, przerywają wykłady „zacnych” profesorów, wznoszą hasła – trzeba naznaczyć! Trzeba ich nazwać!

Na przykład – kibole! Ale…

Oni nie chodzą na mecze!

To nazywajmy ich faszystami, katolami! Przecież chodzą do kościoła!

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.