Kibole i WOŚP - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kibole i WOŚP

Trzeba to zrozumieć! Zrozumieć mechanizmy działania!

Mariusz Max Kolonko: Czemu służy Przystanek Woodstock, komu służy Jerzy Owsiak? Dlaczego promujemy dziś w Polsce amerykańskie tradycje sprzed 50 lat w Polsce? Dlatego, że 50 lat później ci sami ludzie, którzy taplali się w błotach Woodstock zaczęli rozwalać swój kraj od środka. To oni, jak zeszło z nich błoto, wyparowała wódka i narkotyki – wyprowadzili na ulice gejów i lesby, zaczęli palić flagi amerykańskie.

Dlatego tę masę młodych niezadowolonych ludzi, którzy jednak nie chcą wyjeżdżać z Polski, ludzi którzy chodzą na mecze, przerywają wykłady „zacnych” profesorów, wznoszą hasła – trzeba naznaczyć! Trzeba ich nazwać!

Na przykład – kibole! Ale…

Oni nie chodzą na mecze!

To nazywajmy ich faszystami, katolami! Przecież chodzą do kościoła!

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij