Polski dorobek medalowy 2013 - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Polski dorobek medalowy 2013

Nasze Igrzyska policzyły dokładnie cały dorobek medalowy polskich sportowców na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy we wszystkich dyscyplinach sportów. W poprzednim materiale pokazaliśmy, że Polska, w 2013 roku była dziewiątą potęgą sportową świata! Teraz zerknijcie proszę, w jakich dyscyplinach punktowały Polki i Polacy. Wygląda to bardzo interesująco, szczególnie w kontekście popularności „medialnej” konkretnych sportów.

Na pierwszym miejscu Taekwon-do ITF, na drugim Karate Sportowe, Tradycyjne i Kyokushin, zaraz potem na czwartym miejscu Kickboxing WAKO. Jeśli dodamy zapasy i Grappling oraz Ju-jitsu – wyjdzie, że Polska jest potęgą w sportach walki. Ale, uwaga! Gdzie boks amatorski?

Patrzcie jaką potęgą jest Polska w trójboju siłowym, a jak daleko – podnoszenie ciężarów?

Ciekawe. No i jeszcze jedno….

Nie ma tu piłki nożnej!

Polska13a

Polska13b

Gdzie piłka nożna!

Gratulacje dla wszystkich medalistów! Dziękujemy!

W Nowym Roku będziemy się starać, żeby żaden sukces sportowy nie pozostał bez echa! Kontaktujcie się z nami (Kibole.pl) oraz z profilem Nasze Igrzyska! Zapraszamy!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij