Bartnik „pomści” Warchoła? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Walki Bartnik „pomści” Warchoła?

W zasadzie to informacja z „podsłuchu”, ale już i inni zaczynają powtarzać, zastrzegając się, że nieoficjalnie. Zatem nieoficjalnie można prognozować, że utytułowany pięściarz Wojciech Bartnik wystąpi na jednej z gal Profesjonalnej Ligii MMA czyli w organizacji, którą prowadzi Mirosław Okniński. Mało tego! Zadeklarował, że „pomści” Józefa Warchoła! Czyżby jego pierwszym rywalem miał być Janusz Dylewski?

Źródło: podsłuch kontrolowany:-)

Wojciech Bartnik

Klub – Gwardia Wrocław.

Igrzyska w Barcelonie 1992 brązowy medal; brał też udział w IO w Atlancie i Sydney. 9 razy mistrzostwo Polski; brąz na M. Europy 1996; udział w M. Świata.

Bilans walk zawodowych 26 (10 KO) 4, 1

Dwukrotnie pas Międzynarodowego Mistrza Polski, pas Federacji WBF i Europe Profi Box Association.

Zdjęcie: K&M Ziółkowscy/foto.Ziolo.eu

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.