Mucha – Skucha 2013

Kibole.pl – wybraliśmy najbardziej obciachowe wydarzenie roku, ale tylko z tych, których byliśmy świadkami. Za to wydarzenie Tytuł Sportowej Skuchy i Obciachu na Rok 2013 – otrzymuje Była Ministra Sportu i Turystyki Joanna Mucha.

Dnia 14 września 2013, w Pruszkowie, na Gali PLMMA pojawili się dwaj panowie z Komisji Antydopingowej. Kazali sikać uczestnikom Walki Wieczoru. Kamil Bazelak stanowczo odmówił, a Józef Warchoł poddał się badaniu. Jego próbka dała wynik negatywny, czyli „czysty”.

Paranoja, obciach, wstyd i smród tej akcji polega na tym, że Mieszane Sztuki Walki nie miały i nie mają nic wspólnego z Ministerstwem Sportu. Nie istnieje polski związek MMA, nikt z zawodników MMA nie otrzymuje żadnej kasy z Ministerstwa!

Dlaczego więc komisja sprawdziła akurat tych dwóch zawodników? Otóż, jak wyjaśniła nam (była już) Rzecznik Ministerstwa Sportu Pani Katarzyna Kochaniak – „Kontrolę podjęto, żeby przekonać się, czy w polskim MMA istnieje proceder dopingu”!

Zbadano dwóch ludzi, którzy w żaden sposób nie są „typowymi” zawodnikami MMA! Dwóch! Żeby przekonać się o skali „procederu”!

Obejrzyjcie – jak to wyglądało okiem naszej kamery.

Udostępnij!

Dodaj komentarz