Mucha – Skucha 2013 - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Mucha – Skucha 2013

Kibole.pl – wybraliśmy najbardziej obciachowe wydarzenie roku, ale tylko z tych, których byliśmy świadkami. Za to wydarzenie Tytuł Sportowej Skuchy i Obciachu na Rok 2013 – otrzymuje Była Ministra Sportu i Turystyki Joanna Mucha.

Dnia 14 września 2013, w Pruszkowie, na Gali PLMMA pojawili się dwaj panowie z Komisji Antydopingowej. Kazali sikać uczestnikom Walki Wieczoru. Kamil Bazelak stanowczo odmówił, a Józef Warchoł poddał się badaniu. Jego próbka dała wynik negatywny, czyli „czysty”.

Paranoja, obciach, wstyd i smród tej akcji polega na tym, że Mieszane Sztuki Walki nie miały i nie mają nic wspólnego z Ministerstwem Sportu. Nie istnieje polski związek MMA, nikt z zawodników MMA nie otrzymuje żadnej kasy z Ministerstwa!

Dlaczego więc komisja sprawdziła akurat tych dwóch zawodników? Otóż, jak wyjaśniła nam (była już) Rzecznik Ministerstwa Sportu Pani Katarzyna Kochaniak – „Kontrolę podjęto, żeby przekonać się, czy w polskim MMA istnieje proceder dopingu”!

Zbadano dwóch ludzi, którzy w żaden sposób nie są „typowymi” zawodnikami MMA! Dwóch! Żeby przekonać się o skali „procederu”!

Obejrzyjcie – jak to wyglądało okiem naszej kamery.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij