Łukasz Kruczek Trenerem Roku! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Łukasz Kruczek Trenerem Roku!

Kibole.pl przyznają tytuł Polskiego Trenera Roku 2013. Otrzymuje go Łukasz Kruczek za to, że zrezygnował ze współpracy z psychologiem! Gratulujemy Panu Trenerowi tej decyzji! Jest Pan pierwszym z trenerów naszych kadr, który to zrobił. Na pewno była to decyzja trudna, bo obowiązująca moda wręcz nakazuje korzystać z pomocy psycholi. Sportowcy to nie są „dzieci owsika”! Sportowcy są twardzi i nie potrzebują się leczyć „na głowę” i tłumaczyć z „emocji”.

Psychologia nie jest nauką!

Psychologia jest tworem komunistów, ludzi którzy chcą „pomagać” i wyrównywać „różnice”. Tymczasem świat normalny – rozwija się na zasadzie pogłębiania różnić i rywalizacji.

Jak ktoś się boi oklasków i gwizdów publiki – niech idzie do pracy w bibliotece!

Wszystkim Kibolom, Kibolom.pl „Bandytom około stadionowym”, Kibicom, Trenerom i Sportowcom oraz Rodzicom Sportowców polecamy doskonałą książkę Tomasza Witkowskiego „Zakazana psychologia: Pomiędzy nauką a szarlatanerią.”

„Zakazana psychologia” pokazuje mroczny obraz szalbierstwa intelektualnego, naukowego oszustwa prowadzącego, do wyrządzania szukającym pomocy szkody, czasami nieodwracalnej. Zmiany cywilizacyjne ostatnich lat prowadzą do powstawania szalbierstw naukowych nie tylko w naukach społecznych.

Panu Trenerowi życzymy Sportowego i Osobistego Szczęścia w Nowym Roku 2014!

Kibole.pl  

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.
1 reply to this post
  1. Psychologia nauką nie jest. To oczywiste. Natomiast psycholog (manipulator umysłu) może pomóc albo zaszkodzić – to też fakt. Czy dobrze czy źle że zrezygnował to się zobaczy. Polscy sportowcy generalnie mają problem z wygrywaniem (nawet jeśli są najlepsi na świecie) ale to sprawa wychowania przez sfeminizowane środowisko nauczycielskie. Być może jednak potrzebny jest ktoś kto popchnie umysły do zwycięstwa (cheerleaderki?)

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij