Łukasz Kruczek Trenerem Roku!

Kibole.pl przyznają tytuł Polskiego Trenera Roku 2013. Otrzymuje go Łukasz Kruczek za to, że zrezygnował ze współpracy z psychologiem! Gratulujemy Panu Trenerowi tej decyzji! Jest Pan pierwszym z trenerów naszych kadr, który to zrobił. Na pewno była to decyzja trudna, bo obowiązująca moda wręcz nakazuje korzystać z pomocy psycholi. Sportowcy to nie są „dzieci owsika”! Sportowcy są twardzi i nie potrzebują się leczyć „na głowę” i tłumaczyć z „emocji”.

Psychologia nie jest nauką!

Psychologia jest tworem komunistów, ludzi którzy chcą „pomagać” i wyrównywać „różnice”. Tymczasem świat normalny – rozwija się na zasadzie pogłębiania różnić i rywalizacji.

Jak ktoś się boi oklasków i gwizdów publiki – niech idzie do pracy w bibliotece!

Wszystkim Kibolom, Kibolom.pl „Bandytom około stadionowym”, Kibicom, Trenerom i Sportowcom oraz Rodzicom Sportowców polecamy doskonałą książkę Tomasza Witkowskiego „Zakazana psychologia: Pomiędzy nauką a szarlatanerią.”

„Zakazana psychologia” pokazuje mroczny obraz szalbierstwa intelektualnego, naukowego oszustwa prowadzącego, do wyrządzania szukającym pomocy szkody, czasami nieodwracalnej. Zmiany cywilizacyjne ostatnich lat prowadzą do powstawania szalbierstw naukowych nie tylko w naukach społecznych.

Panu Trenerowi życzymy Sportowego i Osobistego Szczęścia w Nowym Roku 2014!

Kibole.pl  

Udostępnij!

One comment

  1. Psychologia nauką nie jest. To oczywiste. Natomiast psycholog (manipulator umysłu) może pomóc albo zaszkodzić – to też fakt. Czy dobrze czy źle że zrezygnował to się zobaczy. Polscy sportowcy generalnie mają problem z wygrywaniem (nawet jeśli są najlepsi na świecie) ale to sprawa wychowania przez sfeminizowane środowisko nauczycielskie. Być może jednak potrzebny jest ktoś kto popchnie umysły do zwycięstwa (cheerleaderki?)

Dodaj komentarz