Murzyn i nerka dla córki! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Murzyn i nerka dla córki!

Bogusław Wolniewicz o piłce nożnej!

„Coś z narodem jest nie tak!” – Mówi Profesor Bogusław Wolniewicz – skoro musi „wynajmować murzyna do strzelania bramek!” Według profesora nie powinno być tak, że 38. milionowy naród, jakim są Polacy potrafi wygrać tylko z San Marino. I w tym można się z panem profesorem zgodzić! Natomiast, co do transferów, które zdaniem Wolniewicza, są zaprzeczeniem idei sportu… Tak bardzo są dla nas oczywiste, że gdy przychodzi ktoś spoza branży i to kwestionuje, stajemy jak wryci. Może on ma rację? Może, może nie? W każdym razie warto posłuchać innych poglądów.

Natomiast co do ludożerstwa… Profesor Wolniewicz tak właśnie nazywa przeszczepy i otwarcie deklaruje, że nie oddałby nerki nawet własnej córce! Twierdzi, że „posługiwanie się” ciałem drugiego człowieka jest kanibalizmem i odejściem od cywilizacji.

Wszyscy żyjemy w obłędzie poprawności politycznej, która nakazuje składać wyznania, że w razie śmierci odda się narządy do przeszczepu i być z tego dumnym.

Ale… można też mieć inne poglądy i starać się do nich przekonać innych. Posłuchajcie Profesora Wolniewicza! Na pewno to lepsze źródło wiedzy, niż TVN!

Słuchajcie całości!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij