Murzyn i nerka dla córki!

„Coś z narodem jest nie tak!” – Mówi Profesor Bogusław Wolniewicz – skoro musi „wynajmować murzyna do strzelania bramek!” Według profesora nie powinno być tak, że 38. milionowy naród, jakim są Polacy potrafi wygrać tylko z San Marino. I w tym można się z panem profesorem zgodzić! Natomiast, co do transferów, które zdaniem Wolniewicza, są zaprzeczeniem idei sportu… Tak bardzo są dla nas oczywiste, że gdy przychodzi ktoś spoza branży i to kwestionuje, stajemy jak wryci. Może on ma rację? Może, może nie? W każdym razie warto posłuchać innych poglądów.

Natomiast co do ludożerstwa… Profesor Wolniewicz tak właśnie nazywa przeszczepy i otwarcie deklaruje, że nie oddałby nerki nawet własnej córce! Twierdzi, że „posługiwanie się” ciałem drugiego człowieka jest kanibalizmem i odejściem od cywilizacji.

Wszyscy żyjemy w obłędzie poprawności politycznej, która nakazuje składać wyznania, że w razie śmierci odda się narządy do przeszczepu i być z tego dumnym.

Ale… można też mieć inne poglądy i starać się do nich przekonać innych. Posłuchajcie Profesora Wolniewicza! Na pewno to lepsze źródło wiedzy, niż TVN!

Słuchajcie całości!

Udostępnij!

Dodaj komentarz