Murzyn i nerka dla córki! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Murzyn i nerka dla córki!

Bogusław Wolniewicz o piłce nożnej!

„Coś z narodem jest nie tak!” – Mówi Profesor Bogusław Wolniewicz – skoro musi „wynajmować murzyna do strzelania bramek!” Według profesora nie powinno być tak, że 38. milionowy naród, jakim są Polacy potrafi wygrać tylko z San Marino. I w tym można się z panem profesorem zgodzić! Natomiast, co do transferów, które zdaniem Wolniewicza, są zaprzeczeniem idei sportu… Tak bardzo są dla nas oczywiste, że gdy przychodzi ktoś spoza branży i to kwestionuje, stajemy jak wryci. Może on ma rację? Może, może nie? W każdym razie warto posłuchać innych poglądów.

Natomiast co do ludożerstwa… Profesor Wolniewicz tak właśnie nazywa przeszczepy i otwarcie deklaruje, że nie oddałby nerki nawet własnej córce! Twierdzi, że „posługiwanie się” ciałem drugiego człowieka jest kanibalizmem i odejściem od cywilizacji.

Wszyscy żyjemy w obłędzie poprawności politycznej, która nakazuje składać wyznania, że w razie śmierci odda się narządy do przeszczepu i być z tego dumnym.

Ale… można też mieć inne poglądy i starać się do nich przekonać innych. Posłuchajcie Profesora Wolniewicza! Na pewno to lepsze źródło wiedzy, niż TVN!

Słuchajcie całości!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.