Saleta się rozmarzył... - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Saleta się rozmarzył…

Przemysław Saleta na wideo-blogu mówi o walkach bokserskich, które powinny się odbyć w 2014 roku na naszym podwórku. W wadze średniej powinni się spotkać:

Maciej Sulęcki vs Grzegorz Proksa. Będzie to miało wymiar osobisty przez komentarze Macieja o stylu Grześka, który określa jako „przedszkolny”.

W lekkociężkiej pożądane jest starcie Mateusz Masternak vs Krzysztof Włodarczyk. Mateusz miałby tu wiele szans na udowodnienie, że potrafi boksować, ale jako faworyta Przemek jednak wskazuje Diablo.

W wadze ciężkiej, według Salety pożądana byłaby walka Krzysztof Włodarczyk vs Tomasz Adamek. Mają podobne warunki fizyczne, ale zupełnie inny styl boksowania. Tomek walczy już nieco „po amerykańsku” a Diablo ma mocniejszy cios więc …. nie stoi na straconej pozycji.

No i dochodzimy do wisienki na torcie. Według Salety – konieczne jest wręcz, żeby w końcu spotkali się Krzysiek Zimnoch i Artur Szpilka. Tyle już sobie powiedzieli, że naprawdę powinni już wejść do ringu.

Całość znajdziecie na stronie Orange, warto posłuchać!

My – Kibole.pl – mamy też swój typ na bardzo pożądaną walkę… Przemek, Marcin – zgadniecie kogo mamy na myśli?

Motw48

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij