Wolności Słowa! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Wolności Słowa!

Wszystkim Kibicom, Kibolom, „Bandytom Około-stadionowym” życzymy Wolności Słowa w Polsce! Życzenia te składamy w przekonaniu, że się spełnią! Robi się gorąco!

Komisja Ligii ukarała Lechię Gdańsk za słowa! Konkretnie za słowa wypisane i obrazy namalowane na fladze. Reasumując – ukarała za treść!

Komisja Ligi na posiedzeniu w dniu 11 grudnia 2013 r. niezwłocznie sięgnęła po środki dyscyplinarne, nakładając na klub karę finansową za zamieszczenie na sektorówce treści niezgodne z przepisami PZPN oraz inne naruszenia regulaminu rozgrywek.

Kibole.pl prezentują:

„Dramat logiczny”.

Scenariusz – PZPN, Władza, Główne Media.

Reżyseria: Życie.

Akt pierwszy:

Chór Debilów:

Organizator rozgrywek we współpracy z PZPN podjął już w ramach nowego projektu „Bezpieczne stadiony Ekstraklasy” działania mające na celu doprecyzowanie obowiązujących uregulowań prawnych oraz wyeliminowanie problemu poprzez pogłębienie dialogu z kibicami oraz działania edukacyjne, stojąc jednocześnie na stanowisku, że niedopuszczalne jest nawoływanie do przemocy w jakiejkolwiek formie.

Logika (nieśmiało):

Czy można, poprzez eksponowanie wizerunków postaci, nawoływać do przemocy?

Chór Debilów:

Można, można, szczególnie, że oni wiszą!

Jerzy Eisler z Instytutu Prawdy Na zawsze zapomnianej (ksywka operacyjna „Profesor”:

To absurdalne, żeby na tym jednym transparencie zrównać tych, którzy zamykali, z tym, co byli zamykani. Zresztą, ktokolwiek by tam nie został umieszczony, to takie żarty z ludzkiego życia, są po prostu niestosowne.

Chór Polaków:

To absurdalne, żeby Polaków nie było stać na lekarstwa, żeby umierali w kolejkach do lekarzy… i płacili na IPN!

Kurtyna:

Opadam!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij