Wolności Słowa!

Wszystkim Kibicom, Kibolom, „Bandytom Około-stadionowym” życzymy Wolności Słowa w Polsce! Życzenia te składamy w przekonaniu, że się spełnią! Robi się gorąco!

Komisja Ligii ukarała Lechię Gdańsk za słowa! Konkretnie za słowa wypisane i obrazy namalowane na fladze. Reasumując – ukarała za treść!

Komisja Ligi na posiedzeniu w dniu 11 grudnia 2013 r. niezwłocznie sięgnęła po środki dyscyplinarne, nakładając na klub karę finansową za zamieszczenie na sektorówce treści niezgodne z przepisami PZPN oraz inne naruszenia regulaminu rozgrywek.

Kibole.pl prezentują:

„Dramat logiczny”.

Scenariusz – PZPN, Władza, Główne Media.

Reżyseria: Życie.

Akt pierwszy:

Chór Debilów:

Organizator rozgrywek we współpracy z PZPN podjął już w ramach nowego projektu „Bezpieczne stadiony Ekstraklasy” działania mające na celu doprecyzowanie obowiązujących uregulowań prawnych oraz wyeliminowanie problemu poprzez pogłębienie dialogu z kibicami oraz działania edukacyjne, stojąc jednocześnie na stanowisku, że niedopuszczalne jest nawoływanie do przemocy w jakiejkolwiek formie.

Logika (nieśmiało):

Czy można, poprzez eksponowanie wizerunków postaci, nawoływać do przemocy?

Chór Debilów:

Można, można, szczególnie, że oni wiszą!

Jerzy Eisler z Instytutu Prawdy Na zawsze zapomnianej (ksywka operacyjna „Profesor”:

To absurdalne, żeby na tym jednym transparencie zrównać tych, którzy zamykali, z tym, co byli zamykani. Zresztą, ktokolwiek by tam nie został umieszczony, to takie żarty z ludzkiego życia, są po prostu niestosowne.

Chór Polaków:

To absurdalne, żeby Polaków nie było stać na lekarstwa, żeby umierali w kolejkach do lekarzy… i płacili na IPN!

Kurtyna:

Opadam!

Udostępnij!

Dodaj komentarz