Pedofilia w edukacji zatwierdzona!

Rodzice, bądźcie ostrożni! Nie zostawiajcie dzieci samych w szkole! Musicie stworzyć rodzaj „straży rodzicielskiej” bo będzie za późno!

Pedofilia została właśnie oficjalnie uznana przez polskie władze zajmujące się edukacją! Jako pierwsze popisało się Ministerstwo Sportu. Poprzednia Ministra Joanna Mucha zamówiła i stworzyła program pod tytułem „Mały Miszcz”. Wydano na to wiele kasy, a następny – Tymczasowy Minister Sportu – gorąco program pochwalił i obiecał kontynuować.

Zobaczcie za co płaci Minister Sportu. Spójrzcie na dzieło zamówione przez Joannę Muchę, o którym pozytywnie wyraził się już Andrzej Biernat. Dzieło stworzył Pan Doktor Marek Lewandowski.

W ramach programu „Mały Miszcz” powstała „prezentacja” na temat: „Edukacja zintegrowana a edukacja fizyczna ucznia.”

Pomińmy żenujący poziom „dzieła” i patrzmy na treść. Uczeń, rodzice, szkoła, nauczyciel – cztery kwadraty. Na bokach zaś – cztery paski: cywilizacja, wzorce kulturowe, biosfera, polityka oświatowa państwa. Bzdura, którą pojąć mogą tylko opłaceni przez ministerstwo „eksperci”.

Co mamy w środku?

uczen

Na krzyżu (to nie jest przypadek) – mamy sylwetkę nagiego mężczyzny. Tyłem! Czy to uczeń? Czy to nauczyciel?

  • Co symbolizuje ta postać z gołą dupą na planszy, której autorem jest doktor wychowania fizycznego?
  • Co symbolizują gołe pośladki na planszy, która mówi o wychowaniu fizycznym dzieci?
  • Czemu służy ten pedofilski, erotyczny, homoseksualny akcent na dokumencie, który zamawia, ogląda i analizuje Minister Sportu?

Szanowni Rodzicie! Nie zostawiajcie dzieci samych w szkole! Skoro absolwent AWF, rektor, doktor, autor ponad 70 publikacji, teoretyk wychowania fizycznego, badacz mechanizmów nabywania przez dziecko kompetencji kulturowych i psychomotorycznych, człowiek, którego hobby jest malarstwo i rysunek – ilustruje gołymi pośladkami pracę o dzieciach….

Kibole, Kibole.pl, Rodzice! – bądźcie czujni! Informujmy się o przypadkach promocji pedofilii przez państwowych urzędników i ich sługusów! My – Kibole.pl – szykujemy wniosek do prokuratury w sprawie promowania nagości, pornografii, homoseksualizmu i pedofilii w materiałach Ministerstwa Sportu.

Udostępnij!

Dodaj komentarz