Chodakowska kolęduje! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Chodakowska kolęduje!

Na prośbę Czytelniczek i Czytelników, którzy nie zdążyli posłuchać, wracamy na pierwszą stronę z naszą specjalną kolędą fitness. Wykonanie – Ewa Chodakowska. Konsultacja Mary Christmas, żona Świętego Mikołaja.

Uwaga! Przed przystąpieniem do ćwiczeń – jednak – skonsultuj się w psychiatrą, ortopedą, spisz testament i odwiedź agenta ubezpieczeniowego.

Z okazji Świąt chcemy też w atmosferze pojednania i powagi, przybliżyć Wam kontrowersyjną postać „Szamanki Polskiego Fitness”. Zyskała wielką popularność i sympatię ćwiczących kobiet, ale – niestety też – naraziła się na krytykę „Zasłużonych Dinozaurów” z Panią Mariolą Bojarską-Ferenc na czele.

W poprzednim materiale pokazaliśmy jak Pani Mariola Bojarska-Ferenc w mało elegancki sposób wyśmiewa się z nazwiska Pani Ewy, sugerując, że to nazwa ulicy.

Idą Święta! Niech przyjdzie też zgoda w gimnastyce i odchudzaniu!

Oglądajcie, kolędujcie!

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.