Chodakowska kolęduje! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Chodakowska kolęduje!

Na prośbę Czytelniczek i Czytelników, którzy nie zdążyli posłuchać, wracamy na pierwszą stronę z naszą specjalną kolędą fitness. Wykonanie – Ewa Chodakowska. Konsultacja Mary Christmas, żona Świętego Mikołaja.

Uwaga! Przed przystąpieniem do ćwiczeń – jednak – skonsultuj się w psychiatrą, ortopedą, spisz testament i odwiedź agenta ubezpieczeniowego.

Z okazji Świąt chcemy też w atmosferze pojednania i powagi, przybliżyć Wam kontrowersyjną postać „Szamanki Polskiego Fitness”. Zyskała wielką popularność i sympatię ćwiczących kobiet, ale – niestety też – naraziła się na krytykę „Zasłużonych Dinozaurów” z Panią Mariolą Bojarską-Ferenc na czele.

W poprzednim materiale pokazaliśmy jak Pani Mariola Bojarska-Ferenc w mało elegancki sposób wyśmiewa się z nazwiska Pani Ewy, sugerując, że to nazwa ulicy.

Idą Święta! Niech przyjdzie też zgoda w gimnastyce i odchudzaniu!

Oglądajcie, kolędujcie!

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij