Ekolodzy niszczą polski sport! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Ekolodzy niszczą polski sport!

Mechanizm jest taki: czerwoni ekolodzy nie mają poczucia przynależności do narodu i państwa. Jak komuniści, epidemie i zarazy – są internacjonalni! Jeśli żyją w konkretnym kraju, robią wszystko by mu zaszkodzić. Wstrzymują inwestycje, stawiają życie żabek nad życiem ludzi i hamują budowę autostrad, a nadto robią wodę z mózgów dzieciom i młodzieży.

Teraz, w Polsce wzięli się za sport, a konkretnie za jego niszczenie.

Zatoka Pucka – miejsce, w którym rodzą się i doskonalą polscy żeglarze, windsurferzy i kitesurferzy – ma być zamknięte!

Wiecie dlaczego?

Banda czerwonych piratów ekologów nie chce polskich medali!

Nie jest ważne, że sprawę rozważa Urząd Morski. To, że jakiekolwiek władze zaczęły się nad tym zastanawiać – to dzieło ekologów.

Nie może być mowy o żadnym kompromisie! O jakiś wyznaczonych, przedyskutowanych, ograniczonych przydzielonych strefach. Czerwonych ekologów trzeba gonić z nie z nimi dyskutować!

Stąd mój osobisty apel do wszystkich związanych ze sportem: zwalczajcie czerwono-zieloną zarazę i chrońcie swoje dzieci przed piratami!

A jeśli mewa nasra na twój żagiel – rzuć w nią kamieniem!

Piotr Szymanowski

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij