Ekolodzy niszczą polski sport! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Ekolodzy niszczą polski sport!

Mechanizm jest taki: czerwoni ekolodzy nie mają poczucia przynależności do narodu i państwa. Jak komuniści, epidemie i zarazy – są internacjonalni! Jeśli żyją w konkretnym kraju, robią wszystko by mu zaszkodzić. Wstrzymują inwestycje, stawiają życie żabek nad życiem ludzi i hamują budowę autostrad, a nadto robią wodę z mózgów dzieciom i młodzieży.

Teraz, w Polsce wzięli się za sport, a konkretnie za jego niszczenie.

Zatoka Pucka – miejsce, w którym rodzą się i doskonalą polscy żeglarze, windsurferzy i kitesurferzy – ma być zamknięte!

Wiecie dlaczego?

Banda czerwonych piratów ekologów nie chce polskich medali!

Nie jest ważne, że sprawę rozważa Urząd Morski. To, że jakiekolwiek władze zaczęły się nad tym zastanawiać – to dzieło ekologów.

Nie może być mowy o żadnym kompromisie! O jakiś wyznaczonych, przedyskutowanych, ograniczonych przydzielonych strefach. Czerwonych ekologów trzeba gonić z nie z nimi dyskutować!

Stąd mój osobisty apel do wszystkich związanych ze sportem: zwalczajcie czerwono-zieloną zarazę i chrońcie swoje dzieci przed piratami!

A jeśli mewa nasra na twój żagiel – rzuć w nią kamieniem!

Piotr Szymanowski

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.