Krople drążą skałę! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Krople drążą skałę!

W Brazylii, 20 grudnia 2013, po raz pierwszy w historii Mieszanych Sztuk Walki, na gali cyklicznej, istotnej, znanej i uznanej organizacji, mają się zmierzyć kobieta z mężczyzną! Nie jest ważne, kto wystąpi w tym pojedynku! Nie jest ważne, na jakiej imprezie odbędzie się ta walka! Większość fanów MMA w Brazylii protestuje przeciw tej walce. Do walki nie chcą ponoć dopuścić władze sportowe Brazylii.

Nie ma jednak znaczenia, czy do walki dojdzie, czy też nie. Nieważne – kto wygra!

Ktoś, nie wiemy kto – już dawno zaplanował, że w XXI wieku upadnie cywilizacja. Upadnie rodzina, tradycja w tym szacunek dla kobiet (dziewczynek, dziewcząt, żon, matek i babć).

Tych „kropel” jest wiele, jedna z nich to udział pierwszej Polki (Klaudia Szmaj) w zawodach żużlowych z mężczyznami. Kolejna to dziewczyny na skoczniach narciarskich. Działania dążące do rozbicia cywilizacji w sporcie, to tylko margines. Prawdziwa walka toczy się w innych dziedzinach życia. Postarajcie się do dostrzegać i reagować.

Bardzo was prosimy, szanowni Czytelnicy, Kibole, Kibice, Fanatycy MMA! Kiedy jakiś idiota wymyśli w Polsce podobną walkę – nie oglądajcie tego! Nie idźcie na taką galę, lub (co jeszcze lepsze) podczas walki kobiety z mężczyzną – wyjdźcie z sali na zewnątrz! Mamy nadzieję, że ani Konfrontacja Sztuk Walki, ani MMAA, ani PLMMA, czy jakakolwiek inna organizacja nie zrobi takiej walki w Polsce.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij