Krople drążą skałę!

W Brazylii, 20 grudnia 2013, po raz pierwszy w historii Mieszanych Sztuk Walki, na gali cyklicznej, istotnej, znanej i uznanej organizacji, mają się zmierzyć kobieta z mężczyzną! Nie jest ważne, kto wystąpi w tym pojedynku! Nie jest ważne, na jakiej imprezie odbędzie się ta walka! Większość fanów MMA w Brazylii protestuje przeciw tej walce. Do walki nie chcą ponoć dopuścić władze sportowe Brazylii.

Nie ma jednak znaczenia, czy do walki dojdzie, czy też nie. Nieważne – kto wygra!

Ktoś, nie wiemy kto – już dawno zaplanował, że w XXI wieku upadnie cywilizacja. Upadnie rodzina, tradycja w tym szacunek dla kobiet (dziewczynek, dziewcząt, żon, matek i babć).

Tych „kropel” jest wiele, jedna z nich to udział pierwszej Polki (Klaudia Szmaj) w zawodach żużlowych z mężczyznami. Kolejna to dziewczyny na skoczniach narciarskich. Działania dążące do rozbicia cywilizacji w sporcie, to tylko margines. Prawdziwa walka toczy się w innych dziedzinach życia. Postarajcie się do dostrzegać i reagować.

Bardzo was prosimy, szanowni Czytelnicy, Kibole, Kibice, Fanatycy MMA! Kiedy jakiś idiota wymyśli w Polsce podobną walkę – nie oglądajcie tego! Nie idźcie na taką galę, lub (co jeszcze lepsze) podczas walki kobiety z mężczyzną – wyjdźcie z sali na zewnątrz! Mamy nadzieję, że ani Konfrontacja Sztuk Walki, ani MMAA, ani PLMMA, czy jakakolwiek inna organizacja nie zrobi takiej walki w Polsce.

Udostępnij!

Dodaj komentarz