Hańba sądowa! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Hańba sądowa!

Kibole.pl na pomoc sądowi!

Wszyscy! Kibice, Kibole, Kibole.pl oraz „Bandyci Okołostadionowi Ministra Sienkiewicza” śpieszmy się pomóc Wysokiem Sądowi! A nawet więcej! Nie tylko Wysokiemu, ale Naczelnemu Sądowi Administracyjnemu! On – Sąd – nie daje sobie rady! Nie potrafi powiedzieć, czy poker to gra sportowa, czy też hazard! Ale jaja! Nie wie i za to, że nie wie – bierze kasę!

Sąd (Naczelny) ogłosił, że:

Samo zbadanie zasad gry wykracza poza wiedzę przeciętnie dostępną, gdyż są to wiadomości specjalne. Dlatego też sąd […] stwierdził, że zaistniała konieczność dopuszczenia dowodu z opinii biegłego na okoliczność ustalenia zasad gry pokera sportowego.

Ludzie! Trzymajcie nas! Wysoki, Naczelny Sąd – nie wie, jak się gra w pokera! To co robił na studiach?

Jak można w cywilizowanym kraju, pełniąc funkcję Sędziego – nie umieć określić tak prostej sprawy? Przecież wystarczą podstawy matematyki, oraz uważne przeczytanie kilku zdań o zasadach tej gry! Czy to oznacza, że Władzę Sądowniczą w Polsce pełnią osoby niezdolne do samodzielnego i logicznego myślenia?

Naszym zdaniem – tak!

Dlatego pozwalamy sobie na przedstawienie Naczelnemu, Wysokiemu Sądowi przedstawić Naszego Eksperta. Nazywa się Kenneth Donald Rogers i mieszka w USA.

Żeby jednak nie popadać w koszty – niech Wysoki i Naczelny Sąd zechce posłuchać tej krótkiej pieśni pod tytułem „Gambler”. Utwór wyjaśnia zasady hazardowej gry w pokera.

No, chyba że Wysoki i jednocześnie Naczelny Sąd nie zna angielskiego….

Więcej na ten temat znajdziecie na stronie prawosportowe.pl

 

 

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij