Nowy ruch kibicowski! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Nowy ruch kibicowski!

Nasz znajomy i lubiany, ekspercki portal sedziapilkarski.pl opublikował doskonałą analizę tego, co mówili dwaj sprawozdawcy: Sergiusza Ryczel oraz Filip Surma, relacjonując dla nsport mecz Ligi Europy pomiędzy Lazio Rzym a Trabzonsporem.

Oglądnijcie całość:

Sędzia Piłkarski przywołał odpowiedni przepis, świadczący że w przywołanym momencie – sędzia na boisku miał rację! Na to wiele osób skomentowało złośliwie profesjonalizm Ryczela i Surmy. Na to Filip Surma odpisał i wyjaśnił. W sumie fajna i dość elegancka polemika.

Jednak my – Kibole.pl – widzimy to inaczej.

Niech ten przypadek będzie początkiem akcji „Piłka nożna bez komentatorów”, oraz szerzej „Sport bez głosu” lub „Sport w ciszy”.

Dlaczego nie oglądać piłki nożnej oraz innych sportów bez głosu?

Do czego potrzebne są prawdziwemu kibicowi komentarze?

Doprowadźmy do sytuacji, że nadawcy transmisji będą osobno „puszczać” głosy z boiska i trybun oraz osobno, na życzenie – może być za opłatą komentarz.

Zacznijmy od sportów walki. Przykładowo Duża Gala Sportów Walki do oglądania w systemie Pay Per View – cena z komentarzem 30 zł, bez komentarza 15 złotych. Ciekawi jesteśmy jakie byłyby wyniki sprzedaży:-)

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij