Boże Narodzenie Start-Sport

Kibicujemy Start-Sport, włącz się do akcji! Głównym nurtem działalności fundacji Start-Sport jest wspieranie młodych sportowców i wskazywanie zagubionym młodym ludziom sportu jako alternatywy i szansy na nowe życie. Od początku swej działalności fundacja angażuje się w rozmaite działania promujące aktywność sportową oraz wszędzie tam, gdzie efektem końcowym przedsięwzięcia jest niesienie pomocy potrzebującym. Nie inaczej jest z najnowszym projektem fundacji, którym jest akcja mikołajkowa pod nazwą „Boże Narodzenie ze Start-Sport Team – Kolędy 2013”. Do udziału w projekcie zaproszeni zostali wszyscy sportowcy wspierający działalność fundacji. Wspólnie nagrali oni kolędę „Dzwonią dzwonki”, która znalazła się na składance „Kolędy instrumentalne” wytwórni 7WEST. Podstawową zasadą działalności fundacji jest samofinansowanie działań w wyniku pracy własnej jej członków. W oparciu o tę zasadę Start-Sport i 7WEST zawarły porozumienie, zgodnie z którym Start-Sport wesprze promocję i dystrybucję wydawnictwa, a w zamian 7WEST przekaże na rzecz fundacji 50% z zysku ze sprzedaży. Więcej o działania fundacji na www.start-sport.pl – polecamy.

Partnerzy projektu:
P.L.U.M. Promo
Lucjan Błaszczyk – www.lucjanblaszczyk.com
Anna Miadzielec i Jacek Tarczyło – Ania & Jacek – Duorock
Frenky „The Flash” Pawlak
Robert Nemś – Siłownia CKF Maximus Czarny Dunajec
Tyberiusz ‚Tyberian’ Kowalczyk
Mirosław Barszowski – Stowarzyszenie Dalekowschodnich Sztuk Walki „TAO”

 

 

Udostępnij!

2 comments

  1. Tylko jakieś zacofane lewaki uprawiają sport. Zdrowy, cywilizowany przedstawiciel Białej Rasy jeździ drogim, wygodnym samochodem lub siedzi w nowocześnie urządzonym mieszkaniu i pijąc piwo (jasne ofkors hehe) siedzi przed komputerem!

    1. Yes! Jeździ drogim samochodem, pije łysky, a gdy uprawia sport – nikomu nie przeszkadza! No – chyba, że zabije kogoś piłką golfową:-)

Dodaj komentarz