Boże Narodzenie Start-Sport - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Boże Narodzenie Start-Sport

Kibicujemy Start-Sport, włącz się do akcji! Głównym nurtem działalności fundacji Start-Sport jest wspieranie młodych sportowców i wskazywanie zagubionym młodym ludziom sportu jako alternatywy i szansy na nowe życie. Od początku swej działalności fundacja angażuje się w rozmaite działania promujące aktywność sportową oraz wszędzie tam, gdzie efektem końcowym przedsięwzięcia jest niesienie pomocy potrzebującym. Nie inaczej jest z najnowszym projektem fundacji, którym jest akcja mikołajkowa pod nazwą „Boże Narodzenie ze Start-Sport Team – Kolędy 2013”. Do udziału w projekcie zaproszeni zostali wszyscy sportowcy wspierający działalność fundacji. Wspólnie nagrali oni kolędę „Dzwonią dzwonki”, która znalazła się na składance „Kolędy instrumentalne” wytwórni 7WEST. Podstawową zasadą działalności fundacji jest samofinansowanie działań w wyniku pracy własnej jej członków. W oparciu o tę zasadę Start-Sport i 7WEST zawarły porozumienie, zgodnie z którym Start-Sport wesprze promocję i dystrybucję wydawnictwa, a w zamian 7WEST przekaże na rzecz fundacji 50% z zysku ze sprzedaży. Więcej o działania fundacji na www.start-sport.pl – polecamy.

Partnerzy projektu:
P.L.U.M. Promo
Lucjan Błaszczyk – www.lucjanblaszczyk.com
Anna Miadzielec i Jacek Tarczyło – Ania & Jacek – Duorock
Frenky „The Flash” Pawlak
Robert Nemś – Siłownia CKF Maximus Czarny Dunajec
Tyberiusz ‚Tyberian’ Kowalczyk
Mirosław Barszowski – Stowarzyszenie Dalekowschodnich Sztuk Walki „TAO”

 

 

2 replies to this post
  1. Tylko jakieś zacofane lewaki uprawiają sport. Zdrowy, cywilizowany przedstawiciel Białej Rasy jeździ drogim, wygodnym samochodem lub siedzi w nowocześnie urządzonym mieszkaniu i pijąc piwo (jasne ofkors hehe) siedzi przed komputerem!

    • Yes! Jeździ drogim samochodem, pije łysky, a gdy uprawia sport – nikomu nie przeszkadza! No – chyba, że zabije kogoś piłką golfową:-)

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij