Legia gra przy pustych trybunach! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Legia gra przy pustych trybunach!

Dzisiejszy mecz Legia Warszawa – Ruch Chorzów odbywa się przy pustych trybunach. Prezes Legii ostro wypowiada się dla serwisu legionisci.com o decyzji Wojewody Małopolskiego:

Mecze podwyższonego ryzyka są ściemą. Ustawa zobowiązuje organizatora do wydania większej ilości pieniędzy i nic więcej. Jest to mechanizm, który stosuje władza, aby pokazać, że „coś zrobiła”.

Pan wojewoda miał pewność, że podczas meczu z Ruchem nic się nie zdarzy. Były zapewnienia klubu i kibiców, i moim zdaniem przekroczył swoje kompetencje. Klub Legia Warszawa w stu procentach spełnia wszystkie wymogi, które są stawiane przez prawo, a aparat państwa i pan wojewoda je przekracza. Ustawa nie pozwala wojewodzie karać, a on posługuje się takimi stwierdzeniami. Dochodzi do degradacji społecznej jeśli chodzi o poszanowanie prawa. Doszło do tego, że nasz pan wojewoda i kilku innych zawłaszczyło sobie kompetencje właścicieli stadionów i miast. Nie potrafię się doczytać na jakiej podstawie prawnej stali się głównymi rozgrywającymi w sprawie organizacji meczów. To miasto powinno mieć takie kompetencje. Ustawa daje wojewodzie jedną kompetencję, że jeśli ma uzasadnione ryzyko, że może się coś zdarzyć, to może podjąć decyzję o zamknięciu stadionu.

Jako ciekawostkę prezes Legii powiedział, że kibice przysłali mu zdjęcie wojewody z szalikiem Duma Stolicy (KSP).

Cały wywiad na legionisci.com

 

 

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij