Wojewoda Kozłowski – nieudolny urzędnik! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Wojewoda Kozłowski – nieudolny urzędnik!

Wyjątkową nieudolnością wykazał się Pan Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, pozując do zdjęcia z szalikiem klubu Polonia Warszawa. Można mieć swoje sympatie, można uprawiać biegi na orientację (hobby Pana Wojewody)… Jednak sprawując urząd wojewody – trzeba znać miarę. W kontekście podjętej decyzji o zamknięciu stadionu Legia Warszawa na mecz z Ruchem Chorzów – wygląda to naprawdę nieprzyzwoicie.

koz

K..a m…ć, czy normalne standardy cywilizowanego kraju są tak trudne do przestrzegania? Czy polski urzędnik nie umie zawiesić swoich sympatii na czas pełnienia funkcji?

Nawet jeśli zdjęcie zostało zrobione „z ukrycia” to – szczególnie dziś [4 grudnia 2013] nie powinno zostać pokazane publicznie.

Zdjęcie znaleźliśmy na profilu KibicowskiŚwiat (dzięki).

 

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij