Przemysław, Polskę zbaw! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Przemysław, Polskę zbaw!

Sytuacja na Ukrainie może być dla Polski szansą, jakiej nigdy nie mieliśmy! Jeśli Wladimir Kliczko zostanie prezydentem Ukrainy – trzeba natychmiast powołać na prezydenta Polski – Przemysława Saletę!

Będzie to pierwsza w nowożytnych dziejach naszego kraju sytuacja, gdzie prezydent Polski jest bardzo dobrym, wieloletnim znajomym, może nawet przyjacielem przywódcy sąsiedniego kraju!

Do tego jeszcze – obaj sobie nawzajem wiele zawdzięczają (przeczytajcie dokładnie ich sportowe życiorysy).

Sprawa prezydentury Wladimira Kliczko jest otwarta (piszę to 3.12.2013 o godzinie 11.32). Jeśli się uda i pięściarz obejmie to stanowisko, można tylko mieć nadzieję, że obecne władze odejdą bez żalu i zostawią państwo w dobrych i silnych rękach.

Taka okazja już nigdy się nie powtórzy!

Jedno tylko może martwić. Marcin Najman w opozycji!

Zdjęcie: Kasia Smolińska

Zostaw odpowiedź

twelve − seven =

GRZYBOBRANIA

Wielka ustawka w Dębicy!

Wielka ustawka w Dębicy i są wyroki. Ale najlepsze jest to, że piłkarze Igloopol Dębica też pójdą siedzieć! Marcina M. i Adriana B ...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij