Czy Legia zagra z Ruchem? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Czy Legia zagra z Ruchem?

Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski zamknął stadion Legia Warszawa na mecz z Ruchem Chorzów planowany na środę 4 grudnia. Prezes Legia Warszawa Bogusław Leśnodorski w ostrych słowach wyraził niezadowolenie tą decyzją i napomknął, że piłkarze mogą nie wyjść na boisko w środę. Rośnie napięcie, na forach trwają dyskusje, sprawa jest „rozwojowa”.

Zdaniem Kibole.pl – taki „protest” nie jest dobrym pomysłem. Nie stawiamy się w roli doradców! Legia wie, co robi.

Jednak, oddanie meczu walkowerem, będzie protestem – ale w ramach systemu! Ten protest niczego nie zmieni, nikomu, niczego nie uświadomi. Zły jest cały system prawny wokół wszystkiego, co w dzieje się wokół sportu, koncertów, demonstracji!

Wszystko! Znieść ustawę o imprezach masowych, czy jak tam ona się nazywa.

Leśnodorski powiedział też dla sport.pl:

Martwi […] to, że decyzje administracyjne, na przykład dotyczące stadionów, podejmowane są nie w gabinetach ekspertów zajmujących się bezpieczeństwem, ale w gabinetach politycznych.

Panie Prezesie! Nie mamy w Polsce „ekspertów” bezpieczeństwa! Nie mamy ekspertów od niczego!

Obecne prawo dotyczące meczów, imprez i wieców jest korzystne jedynie dla agencji ochrony, które niedługo trzeba będzie zatrudniać na urodzinach w przedszkolu!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij