Leśnodorski o zakazie! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Leśnodorski o zakazie!

Na legia.com Prezes Legii Bogusław Leśnodorski wypowiedział się ostro o decyzji Wojewody Mazowieckiego Jacka Kozłowskiego. Ale, niestety, jest to obrona „na oślep”!

Leśnodorski mówi:

Mamy najbezpieczniejszy stadion w kraju, nawet przejścia między sektorami na „Żylecie” są drożne. Płacimy cenę m. in. za to, że bydgoska policja nie poradziła sobie z kibicami, choć też za race odpalone podczas meczu z Pogonią. […] Prawnicy Legii przygotowują właśnie odwołanie od decyzji wojewody, choć tryb odwoławczy nie zawiesza wykonania kary na środowym meczu z Ruchem. Zamierzają wejść na drogę prawną w tej sprawie. Jako główny argument pełnomocnicy podają to, że w myśl prawa wojewoda nie może karać, ale wydawać decyzje prewencyjne.

Panie Prezesie!

Tu nie chodzi o „bezpieczny stadion” czy inne duperele.

Tu chodzi o CAŁKOWITE zniesienie ustaw o imprezach masowych, bezpieczeństwie i tym podobnych! Inaczej będziemy (kluby i kibice) ciągle zależni, od uznaniowych decyzji.

Szanowny Panie Prezesie!

Mając taką siłę medialną – powinien Pan rozważyć takie rozwiązanie i je propagować!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij