Radny z Lublina Zbigniew Jurkowski ma wizję! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Radny z Lublina Zbigniew Jurkowski ma wizję!

Proszę już od dziś notować dane i wskaźniki gospodarcze. 8 czerwca wystartuje maraton w Lublinie. Sport jest jedną z ostatnich dziedzin, w których liczy się prawda, konkretny wynik, czas, ciężar, czy liczba punktów. Dziennikarze sportowi to „dziewice” i „prorocy prawdy” w porównaniu do dziennikarzy społeczno-politycznych i kulturalnych. Jednak – to już się kończy! Przy sportowym ognisku grzeją się ludzie, którzy myślą i mówią bzdury. Do rzeczy, czyli do przykładu!

Z okazji lubelskiego maratonu padło zdanie:

– „Nie ma lepszej promocji miasta jak maraton. Takie wydarzenia napędzają rozwój gospodarczy.” – powiedział Zbigniew Jurkowski, radny Lublina.

Panie Zbigniewie!

Na pewno ma pan dostęp do wszystkich danych gospodarczych swojego miasta. Nasza prośba – niech pan uprzejmie notuje wszystko, co tylko da się odnotować. Dokładnie za rok zwrócimy się do pana z prośbą o rzetelny dowód – na ile rozwinął się gospodarczo Lublin za przyczyną sobotniego maratonu. Jeśli zdoła pan to udokumentować – obwołamy pana geniuszem w dowolnej dziedzinie.

Jeśli natomiast nie będzie na stole konkretnych dowodów – pozostaniemy przy swoim dzisiejszym zdaniu, że gada pan bzdury. Z poważaniem, redakcja kibole.pl

Natomiast dla wszystkich chętnych do startu informacje pod tym adresem:[email protected]

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.
1 reply to this post

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij