UPDATE #1 Orientacja Kozłowskiego! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek UPDATE #1 Orientacja Kozłowskiego!

Z ostatniej chwili (2.12.2013, godzina 14.00) – Wojewoda Mazowiecki zamknie stadion Legii na środowy mecz z Ruchem.

Kim jest ten urzędnik? Ukończył geografię w Gdyni. Dostał stypendium w USA. Był dyrektorem generalnym Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej i dyrektorem Biura Public Relations Banku Pekao SA. Pełnił funkcję eksperta Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Jego hobby to: biegi na orientację!

To on! Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski zdecyduje jutro (2.12.2013) czy będziemy oglądać mecz na Legii.

„Czego się boisz Jacek?
Zamknąć stadion i ogrodzić,
A jak uda się zabawa,
Tusk na pewno cię nagrodzi…”

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij