Nadzieja umiera ostatnia... Hej! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Nadzieja umiera ostatnia… Hej!

Biernat popiera Igrzyska 2022 w Polsce!

Ledwo usiadł na ministerialnym stołku, już nabył potrzebną wiedzę! Minister Sportu i Turystyki „Mały Miszcz” Andrzej Biernat powiedział, że Polskę stać na taki wydatek!

My – Kibole.pl – mówimy wprost, że żadne państwo, ani miasto nie powinno organizować igrzysk, wystaw, mistrzostw, festiwali, niczego!

Wszystko, co teraz będzie się działo wokół sprawy Igrzysk 2022, nie ma znaczenia. Być może, na skutek zamieszania, ktoś zyska, a ktoś straci. Miejmy nadzieję, że zyskają nasi przedstawiciele sportów zimowych. Nadzieja umiera ostatnia…

Na pewno zyska też Pan Jędruś Baca Gąsienica Synuś, który ma teren i budkę z oscypkami przy wejściu na Wielką Krokiew. Obyś tylko dożył Przyjacielu! Hej!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.