Kibice Lazio zatrzymani!

Potop włoski!

Nasz korespondent był na miejscu. Dzięki „P” za relację!

Potop szwedzki bardziej pasowałby do tego, co głosi Minister Spraw Wewnętrznych Henryk Sienkiewicz. „Panie Ministrze! Larum grają! A Pan za biurkiem? Szwedzi, (ups!) Włosi idą na stolicę. Bierz Pan swoich siepaczy i dalejże na nich! Na Marszałkowską róg Hożej.”

Wnuk Sienkiewicza zareagował!

Ruszył swoim hufcami pancernymi na Włochów. Kazał coś wołać przez megafon, ale po polsku, więc Italiańcy nie zrozumieli o co biega. Jeden z nich palnął flaszką w radiowóz. Policja Ministra Henryka Sienkiewicza aresztowała 47 osób, w tym kobiety i dzieci. Niehonorowo Panie Sienkiewicz, jak jakaś barbaria wschodnia, a nie rycerstwo Najjaśniejszej Rzeczypospolitej! Posadzili jeńców na glebie, część położyli i tak na półtorej godziny. Kilku potraktowali pałką przez plecy. Brano każdego, kto mówił po włosku! Jedna z kobiet przez ponad dwie godziny musiała siedzieć na zimnym asfalcie. Około 19 policja pod konwojem odwiozła Włochów na dworzec.

Jakby to podsumować?

Jedna butelka trafiła w radiowóz. Polska Policja uwaliła 120 osobom wyjazd kosztujący około 100 euro na głowę. Co za tchórz z naszego Ministra!?

Ale za to ma dobrych propagandzistów. W Telewizji Vszystkich Nas – pokazano to wydarzenie, jak „Potop szwedzki” Henryka Sienkiewicza.

Czekamy na reakcję ambasadora Włoch…

Udostępnij!

Dodaj komentarz