Boniek odpisał Policji! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Boniek odpisał Policji!

Bardzo szybko Prezes PZPN odpisał na list, który wystosował do niego i do spółki Ekstraklasa S. A. Komendant Główny Policji Nadinspektor Marek Działoszyński. Prezes PZPN Zbigniew Boniek stanowczo odmawia propozycji zamknięcia trybun dla przyjezdnych kibiców i obszernie to uzasadnia, pisząc między innymi tak:

„PZPN i Ekstraklasa są podmiotami odpowiedzialnymi nie tylko za organizację rozgrywek, ale również za popularyzację piłki nożnej w Polsce oraz dbanie o dobry wizerunek tej dyscypliny sportu i jej sympatyków. Wprowadzenie przymusu rozgrywania meczów bez kibiców gości pozbawiłoby kluby nie tylko możliwości generowania przychodu z dnia meczowego, lecz przede wszystkim stworzyłoby wokół spotkań piłkarskich atmosferę zagrożenia niewspółmierną do rzeczywistego stanu bezpieczeństwa na stadionach.”

Całe pismo:

Zobacz pismo

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij