Stracił oko w imię „bezpieczeństwa”! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Stracił oko w imię „bezpieczeństwa”!

Policja szuka winnych, konkretnych, rannych osób. A kto wskaże tego, kto wydał rozkaz strzelania do ludzi? Czy „właściciel” kuli, która wybiła oko – też jest poszukiwany?

Czy pokazany na zdjęciu mężczyzna idący o kulach – też rzucał kamieniami w Policję?

Czterdziestoletni mężczyzna stracił oko w imię „bezpieczeństwa imprezy masowej”! Posłuchajcie, jak Pani Policjantka relacjonuje „wielką bitwę” i postawcie głośno pytanie – Kto tak naprawdę jest za nią odpowiedzialny? Czemu, tak naprawdę, zapobiegło użycie gumowych kul?

Ze strony policja.pl – „23 listopada 2013 r. w Bydgoszczy odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy miejscowym Zawiszą a Widzewem Łódź. Użycie broni gładkolufowej, gazu i pałek powstrzymało olbrzymią agresję, do której doszło na stadionie piłkarskim ze strony chuliganów i pseudokibiców. Policjanci zmuszeni byli do stanowczych działań, które przywróciły porządek i spokój.

Teraz sprawdzane będą placówki medyczne, czy zgłosiły się tam osoby z obrażeniami, które wskazywałyby, że brały one udział w zamieszkach.”

Za rządów „komuny” a konkretnie Wiesława Gomółki, w marcu roku 1968, odbywały się w Warszawie spektakularne (jak na tamte czasy) zamieszki. Milicja Obywatelska, Służba bezpieczeństwa, ZOMO i ORMO pałowało protestujących, w tym studentów. Wiele osób lądowało w szpitalach. Władze zwróciły się do szpitali z poleceniem wydawania danych pobitych osób. Jeden z ordynatorów tak odpowiedział na wezwanie władz: – „Nie wydawałem moich rannych nawet na rozkaz gestapo!”

Ciekawe, jak zachowają się lekarze w wolnej Polsce?

Wiemy też jak zachował się „dziennikarz” TVN w poniedziałkowy ranek. Gdy wybrzmiała już informacja o sytuacji powiedział coś w tym stylu: – „Kibole wołają, że policja ich bije, a potem płaczą, że dostali gumową pałką po pupie”.

Na skutek działania ustawy o „bezpieczeństwie” imprez masowych – niewinni ludzie są bici przez policję!

Na skutek działania tej ustawy – rany odnoszą też policjanci!

Na miejscu szefa resortu bezpieczeństwa w wolnym państwie – nie mógłbym spać, podałbym się do dymisji, gdyby podległe mi służby strzelały do obywateli.

Żaden przewrócony płotek, żadne wyrwane krzesełko – nie są warte zdrowia i życia ludzi, również tych w mundurach!

Kogo, przed kim – Pan broni?

Piotr Szymanowski

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij