Dziś zadymi w Legionowie! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Dziś zadymi w Legionowie!

Dziś [15 listopada 2013], w Legionowie odbędzie się 24 Gala PLMMA EXTRA. W walce wieczoru spotkają się Łukasz Bieńkowski i Szymon Dusza. Poniżej wywiady z zawodnikami, które przeprowadziliśmy tuż po ważeniu.

Łuksz Bieńkowski:

Szymon Dusza:

Czeka na kilka mocnych walk, z Walką Wieczoru na czele. Ale to nie koniec! Na jednej z poprzednich Gal PLMMA mieliśmy atrakcje dodatkowe w postaci wizyty kontroli antydopingowej. Czy przyjadą też tym razem? Nie wiemy… Wiemy natomiast jedno – dziś w Legionowie zadymi się na maksa! Za sprawą „Spodziewanego Gościa”, który już jest w drodze z C. do Legionowa. Co planuje zrobić? Wiemy, ale nie możemy zdradzić. Wystąpi w oktagonie? Tak, na pewno! Będzie się działo!
Relacja na żywo w ORANGE SPORT – oglądajcie! Ale, na wszelki wypadek zaglądajcie też na Kibole.pl

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.