Przetnij se arbuza! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Przetnij se arbuza!

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Dwie dziewczyny pragną zjeść arbuza, ale nie mają noża, żeby arbuza przekroić! Tragedia! Jedna siada sobie wdzięcznie na stole, a druga bierze łyżwy i ostrzem, ostrym, jak brzytew – tnie arbuza z wdziękiem! Między innymi dzięki temu działaniu „udało się” zebrać około 50 tysięcy złotych! Takie akcje nazywają się z angielska Krowfunding (Crowdfunding) i mają „uratować polski sport”. Cudnie!

Czy to był arbuz ze spiżarki Pani Ministry Sportu i Turystyki Joanny Muchy?

Jeśli – przerażeni – odjedziecie od monitora to cytujemy tekst, który ukaże się na ekranie.

Najlepsi zawodnicy w Polsce mają szansę na udział w Igrzyskach Olimpijskich w Soczi w 2014 roku. Obecny poziom dofinansowania nie pozwala na skuteczne przygotowanie się do Igrzysk.

Na mediach pierwsze efekty „robią wrażenie”.

To obłęd, żeby sportowcy musieli zabiegać o pieniądze na reprezentowanie Polski! To obłęd, żeby chwytać się takich metod!

Żeby „pozyskać” potrzebne pieniądze wystarczyłoby odciąć od budżetu państwa te wszystkie głupoty, jak Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Centrum Sztuki Współczesnej, oraz inne „zabawy” – organizowane za pieniądze samorządów, choćby z okazji Nowego Roku!

Obejrzyjcie to i – mimo wszystko – kibicujmy naszym na Igrzyskach!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.