Marcin Najman: "Dzięki mnie oni walczą za lepsze pieniądze!" - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Marcin Najman: „Dzięki mnie oni walczą za lepsze pieniądze!”


W wywiadzie dla BOXINGNEWS.PL oraz MMAnia.pl (pozdrawiamy!) możemy usłyszeć, że Marcin Najman potrafi docenić swoją rolę w rozwoju polskiego MMA. Mówi, że na pewno dołożył swoje pięć groszy do niesłychanej popularności tej dyscypliny. Krzysiek, „Cipao” i inni to wręcz powinni mu dziękować, że swoje obecne zarobki! Pozwolimy sobie zacytować:

Marcin Najman: „Powiem wprost! To dzięki mnie te wszystkie Kułaki i Cipki zarabiają duże pieniądze! Nie dostawali by takich, gdyby nie moja walka z Pudzianem!”

No a co tam Panie w nieustającej sprawie Najman vs Saleta?

Marcin Najman: „Dałem Salecie czas na przemyślenia do 2 grudnia!

Marcin, Przemek – przyjmijcie nasze najserdeczniejsze życzenia – zdrowia i wiecznej młodości! Chcielibyśmy zobaczyć wasz pojedynek za dwadzieścia lat… Na polu golfowym!

saleta (1)

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij