Marcin Najman: "Dzięki mnie oni walczą za lepsze pieniądze!" - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Marcin Najman: „Dzięki mnie oni walczą za lepsze pieniądze!”


W wywiadzie dla BOXINGNEWS.PL oraz MMAnia.pl (pozdrawiamy!) możemy usłyszeć, że Marcin Najman potrafi docenić swoją rolę w rozwoju polskiego MMA. Mówi, że na pewno dołożył swoje pięć groszy do niesłychanej popularności tej dyscypliny. Krzysiek, „Cipao” i inni to wręcz powinni mu dziękować, że swoje obecne zarobki! Pozwolimy sobie zacytować:

Marcin Najman: „Powiem wprost! To dzięki mnie te wszystkie Kułaki i Cipki zarabiają duże pieniądze! Nie dostawali by takich, gdyby nie moja walka z Pudzianem!”

No a co tam Panie w nieustającej sprawie Najman vs Saleta?

Marcin Najman: „Dałem Salecie czas na przemyślenia do 2 grudnia!

Marcin, Przemek – przyjmijcie nasze najserdeczniejsze życzenia – zdrowia i wiecznej młodości! Chcielibyśmy zobaczyć wasz pojedynek za dwadzieścia lat… Na polu golfowym!

saleta (1)

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.