Jarek Olech Mistrzem Świata!

JAROSŁAW OLECH MISTRZEM ŚWIATA PO RAZ 12!!! z rzędu.
Mamy kolejny medal na mistrzostwach świata w Trójboju siłowym i do tego złoty. Na razie tylko na Naszych Igrzyskach możemy o tym wielkim sukcesie przeczytać. Dzisiaj na MŚ zaprezentował się nasz największy sztangista trójboju siłowego ostatnich lat. Był faworytem i nie zawiódł, kolejny jego triumf na wielkiej światowej imprezie dowodzi, że jest wielkim sportowcem, o którym należy mówić i pisać. Jarosław Olech nie miał sobie równych w kategorii do 74 kg.

Osiągnął najlepsze wyniki we wszystkich trzech konkurencjach i poprawił dwa rekordy świata.

W przysiadzie osiągnął pierwszy swój rekord 367,5 kg! W wyciskaniu leżąc 217,5 kg, a w martwym ciągu 320 kg, co dało razem 905 kg, czyli drugi rekord za cały trójbój. Trzeci dzisiaj rekord Jarosława Olecha to jego niesamowite osiągnięcie, przez 12 lat co roku udowadnia, że jest najlepszy na świecie. Ogromne brawa i gratulacje.

Źródło: Nasze Igrzyska

Udostępnij!

One comment

  1. Jarek Olech jest wielokrotnym mistrzem świata. jeden z lepszych sportowców jakich mamy w kraju.wzór godny naśladowania jeśli chodzi o wytrwałość i dążenie do celu!tutaj można obejrzeć jego poczynaniayoutube.com:/channel/UC29LxbmQaA42gfezcYmT5Gg 🙂

Dodaj komentarz