Jarek Olech Mistrzem Świata! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Jarek Olech Mistrzem Świata!

JAROSŁAW OLECH MISTRZEM ŚWIATA PO RAZ 12!!! z rzędu.
Mamy kolejny medal na mistrzostwach świata w Trójboju siłowym i do tego złoty. Na razie tylko na Naszych Igrzyskach możemy o tym wielkim sukcesie przeczytać. Dzisiaj na MŚ zaprezentował się nasz największy sztangista trójboju siłowego ostatnich lat. Był faworytem i nie zawiódł, kolejny jego triumf na wielkiej światowej imprezie dowodzi, że jest wielkim sportowcem, o którym należy mówić i pisać. Jarosław Olech nie miał sobie równych w kategorii do 74 kg.

Osiągnął najlepsze wyniki we wszystkich trzech konkurencjach i poprawił dwa rekordy świata.

W przysiadzie osiągnął pierwszy swój rekord 367,5 kg! W wyciskaniu leżąc 217,5 kg, a w martwym ciągu 320 kg, co dało razem 905 kg, czyli drugi rekord za cały trójbój. Trzeci dzisiaj rekord Jarosława Olecha to jego niesamowite osiągnięcie, przez 12 lat co roku udowadnia, że jest najlepszy na świecie. Ogromne brawa i gratulacje.

Źródło: Nasze Igrzyska

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.