Minister Boni marnuje naszą kasę! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Minister Boni marnuje naszą kasę!

Minister tego i tamtego wraz z ministrem spraw takich i owakich marnują pieniądze z podatków na głupoty i prawdopodobnie nigdy za to by nie odpowiadali, gdyby nie my – Kibole.pl Śledzimy z obrzydzeniem działania tego duetu i ostatnio… „Listy kontrolne”! W każdym województwie! W każdej gminie i mieścinie – będą listy kontrolne, które pozwolą… Rozmyć odpowiedzialność! W normalnym kraju „Władza” – oznacza konkretną osobę. Ta, konkretna osoba – decyduje. Nawet nie stara się rozmywać swoich decyzji na inne instancje, bo wie że w przypadku sukcesu, zbierze całą chwałę. Zaś w przypadku omyłki – lud się z nią rozliczy.
W kraju złym, rządzonym przez tchórzy, każdy stara się zrzucić z siebie odpowiedzialność. „Podzielić się” ciężarem decyzji i jej konsekwencji z innymi. W efekcie tłumaczenie będzie takie: – „Owszem, spalono osiem samochodów popularnej telewizji, wybito 87 okien z rządowych budynków i zdeptano osiem hektarów trawy, ale… To nie ja dałem zgodę na imprezę! To jakaś „bezosobowa” lista kontrolna, z której wyszło, że – można!”

Kibole.pl – mamy propozycję do wszystkich, którzy wzięli udział w tej konferencji, na której „urodzono” listy kontrolne. Przyjmijcie naszą „checklist”.
Nasza Lista Kontrolna dotycząca bezpieczeństwa imprez masowych ma tylko jeden punkt! Brzmi on tak:
Każda władza, pragnąca uczciwie wydać zgodę lub odmówić zgody na imprezę masową – musi sobie odpowiedzieć na jedno, tylko jedno, ale zajebiście ważne pytanie: – „Czy w kraju jest dobrze, czy źle?”
Jeśli „jest dobrze” – nie będzie „zadymy” na imprezie masowej!
Jeśli „jest źle” – będzie zadyma na imprezie masowej!

To my, Kibole.pl mamy wam – władzy tłumaczyć takie proste sprawy? O tym wiedział już Juliusz Cezar, Stalin, Hitler, dlaczego wy nie wiecie?

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.
1 reply to this post

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij