Polska potęgą w Taekwon-do! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Polska potęgą w Taekwon-do!

Zakończyły się właśnie Mistrzostwa Świata w Taekwon-do organizacji ITF. Zdobyliśmy kolejne dwa złote medale! Mam tutaj na myśli oczywiście najbardziej nas interesującą kategorię seniorów. Tym razem drużyny kobiet stanęły na wysokości zadania. Wygraliśmy drużynowe testy siły (Conway, Omiecińska, Zając i Mazur) oraz drużynowe walki (Dąbrowska, Działa, Nowak, Omiecińska, Paprocka, Zając). Ogromne gratulacje! Okazało się, że te dwa złote medale pozwoliły nam wyprzedzić ostatecznie w klasyfikacji medalowej największą ostatnio potęgę w tym sporcie, czyli Nową Zelandię. Polska ostatecznie wśród seniorów zdobyła 6 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe. A Nowa Zelandia 6 złotych, 3 srebrne i 6 brązowych. Ostatecznie w klasyfikacji medalowej za całe mistrzostwa, czyli wraz z juniorami przewaga nad pozostałymi krajami jest tutaj jeszcze większa (13,6,8). Druga Irlandia (10,6,11). Oznacza to, że mamy bardzo dobrze wyszkoloną młodzież i mamy w przyszłości kim zastąpić obecnych seniorów. MŚ w Hiszpanii były najważniejszą imprezą sezonu w Taekwon-do ITF.

Tak więc możemy ogłosić wszem i wobec, że zostaliśmy pierwszą potęgą w jakimś sporcie w tym roku, a jest nim TAEKWON-DO ITF. Brawo!

Informacja od Nasze Igrzyska, zdjęcia ze strony Związku

https://www.facebook.com/nasze.igrzyska?fref=ts

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij