Nowe-stare zadanie Ministra Sportu! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Nowe-stare zadanie Ministra Sportu!

Ciekawe, jak Andrzej Biernat się z niego wywiąże?

Szanowny Panie Ministrze!

Prosiliśmy Pana poprzedniczkę, jednak Ministra Sportu Joanna Mucha – nie zdążyła nam odpowiedzieć. Kierujemy zatem to pytanie do Pana, z nadzieją na wyjaśnienie.

Jaką kwotą Ministerstwo Sportu dofinansowało to dziadostwo? Czy w przyszłym roku też sypnie kasą?

Poniżej artykuł, który był opublikowany na Kibole.pl w październiku.

26 października 2013 roku sprawdzamy ofertę przygotowaną dla Polek i Polaków z okazji Narodowego Dnia Sportu, imprezy na którą kasę dało między innymi Ministerstwo Sportu.

Nazwa wydarzenia: Taniec Brzucha, udział bezpłatny! Co to jest ten taniec brzucha pisany wielkimi literami?
Definicja według Narodowego Dnia Sportu:
Opis wydarzenia:

Taniec brzucha (Belly Dance): popularny na terenach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Jego najważniejsze cechy to ruchy bioder, brzucha, biustu i ekspresyjne ruchy rąk. Na zajęciach Panie nauczą się łączyć kuszące ruchy bioder z subtelnym ruchem rąk. Zajęcia te wpływają pozytywnie na kręgosłup, wzrost giętkości ruchów i pozbycie się napięć.

Kuszące ruchy bioder… Zapalimy coś na widowni?

Zawodniczka akrobatyki sportowej nie dostaje pieniędzy z Ministerstwa Sportu na wyjazd, na Mistrzostwa Świata. Pomaga jej były pięściarz Dariusz „Tiger” Michalczewski. Czy w Ministerstwie Sportu ktokolwiek przeczytał program Narodowego Dnia Sportu zanim dał na niego pieniądze?

Kuszące ruchy bioder – gwarancją usportowienia wszystkich Polek! Wracając do przygotowań mistrzowskich. Przy wielu trasach stoją skąpo ubrane zawodniczki i wykonują „Kuszące ruchy bioder”. Czy to jakiś obóz kadry narodowej? Naszej, czy z innego kraju?

A może ten sportowiec też dostanie dotację z Ministerstwa?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij