Kto zarobi na sześciolatkach? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Kto zarobi na sześciolatkach?

Dziś, 24 października, w sejmie trwa debata, dotycząca wcześniejszego wcielania dzieci do przymusowej edukacji w szkołach podstawowych. Temat, jestem tego pewny, jest bardzo ważny dla Kibiców, Kiboli, Kiboli.pl oraz „bandytów okołostadionowych”. Jesteśmy patriotami, a wychowanie dzieci i młodzieży – to patriotyczny obowiązek! Musimy mieć swoje poglądy na ten temat, musimy tych poglądów bronić.

Sytuacja jest taka:

Po pierwsze – im wcześniej zabierze się dziecko rodzicom, matce, dziadkom, babci, rodzinie i wcieli w państwowy system, tym gorzej dla dziecka i jego rodziców, dziadków i rodzeństwa.

Po drugie – wszystkie „poprawne politycznie” media przekonują nas, że współczesny świat, staje się coraz „łatwiejszy”, prostszy, bardziej „przyjazny”. Zatem po jaką cholerę trzeba rozpoczynać wcześniej szkolną edukację? Ktoś tu kłamie!

Po trzecie – kto skorzysta na tym, że sześciolatki trafią do szkoły?

Tu dochodzimy do sedna „reform”! Na wtłoczeniu dzieciaczków w szkolne mury – skorzystają tylko i wyłącznie producenci mebelków, zabawek, pomocy naukowych! Oni i tylko oni!

Zatem, koledzy dziennikarze śledczy i szanowna opozycjo! Dość będzie prześledzić co większe zamówienia na wyposażenie szkół, powiązania z posłami i ludźmi władzy i – mamy podane na tacy powody „reformy szkolnej”. Zajmijcie się też kateringiem w szkołach, oprogramowaniem i sprzętem komputerowym oraz wydawnictwami dla sześciolatków.

Mój informator, skromny wytwórca mebelków, związany z dużą firmą – zarobił na tym zamieszaniu tyle kasy, że mógł wyjechać do Szwajcarii i jego dziecko urodziło się w tym szczęsnym kraju!

Podczas dzisiejszej dyskusji w sejmie poseł Tomasz Elbanowski przedstawiał szokujące dane o obecnym stanie polskich szkół. O tym, że place zabaw stoją puste, bo dzieci nie mają czasu na nie wyjść, o przepychankach na stołówkach, braku środków higienicznych, głodnych dzieciach, a najbardziej szokująca jest historia z miejscowości na Podlasiu, gdzie dzieci dojeżdżają do szkoły tym samym autokarem co… więźniowie do pracy! Dla oszczędności. I dyrekcji szkoły, jak i władzom samorządowym to nie przeszkadza!

Referendum jest głupim sposobem rozwiązywania problemów, bo większość z zasady jest głupsza od większości. Na razie jednak nie ma innego sposobu. Jeśli sejm zdecyduje, że kwestię sześciolatków trzeba poddać referendum – przedstawiam powyższe argumenty i namawiam was Rodzice – Kibice i Dziadkowie – Kibice do głosowania za tym, żeby nie porywać maluchów do przymusowej szkoły!

Kwestią na później są inne, zasadnicze zmiany w systemie edukacji. Należy go uczynić całkowicie prywatnym. Należy znieść obowiązek szkolny. Należy oddać rodzicom prawa do decyzji dotyczących ich dzieci!

Każdy sam wie lepiej, czy, kiedy i do jakiej szkoły posłać swoje dziecko, a na pewno wie lepiej – niż panie z ministerstwa edukacji.

To, że siedmioletni chłopiec Mikołaj Tulej z Krakowa, wraz z rodzicami zdobywa szczyty Kaukazu, w Gruzji, Armenii, Macedonii i Hiszpanii – nie zmienia faktu, że to rodzice powinni decydować o swoim dziecku, a nie państwo. Jacy by nie byli, państwo Tulejowie – to jednak rodzice…
Debile, ale rodzice…

szesc

Jeśli chcecie zobaczyć co wyprawiają z dzieciaczkiem oraz posłuchać ich debilnych argumentów – znajdziecie to tutaj:

Piotr Szymanowski (absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie, wychowawca, instruktor i sędzia sportu, autor książek dla dzieci i wielu publikacji o sporcie.) Zdjęcie czołowe: Jan Rozmarynowski 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij