Niszczeją obiekty sportowe w Warszawie - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Niszczeją obiekty sportowe w Warszawie

Ogromne inwestycje w Warszawie  poczynione na przełomie ostatnich lat nie zostały poddane analizie.

STADION NARODOWY, czemuż by nie?

Przecież to stadion piłkarski, a do tego Narodowy – duma każdego Polaka. Tyle tylko, że stadion jest bankrutem. Z dwóch miliardów złotych, tak, 2000 milionów zł pozostało jeszcze ogromne brzemię do udźwignięcia. Koszty utrzymania szacuje się na niespełna 2 mln złotych miesięcznie. Sami doskonale wiemy jak często stadion jest wykorzystywany.

Ale to sport narodowy!

Musi tyle kosztować! Drużyna jest silna dzięki zapleczu sportowemu, tam rozwijają się talenty, tam tworzy się historia! Też tak myśleli kreatorzy: skoczni narciarskiej na Warszawskim Mokotowie, Basenów Legii,  Stadionu Skry i Toru kolarskiego „Orzeł”

Popatrzcie zatem jaki los spotkał wielkie inwestycje poczynione w przeszłości, jak i te obecne będą wyglądały, jeśli zarządzanie nimi pozostanie na tym samym poziomie co obecnie.

Skocznia Narciarska na Mokotowie

Baseny Legii

Stadion i baseny Skry

Tor Kolarski „Orzeł”

źródło:  FAUM „Fundacja Aktywni Uczesticy Miasta”

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij