„To prosta sprawa!” – powiedział Tiger! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly „To prosta sprawa!” – powiedział Tiger!

I ma rację! Pan Dariusz „Tiger” Michalczewski pokryje koszty startu Kamili Kędziory na Mistrzostwach Świata w Akrobatyce Sportowej 2013!

Pisaliśmy o tym tutaj:
Oglądał program w TVN, zadzwonili do niego koledzy, powiedzieli: „Darek, trzeba pomóc!”. „Tiger” jest szybki (zawsze był!) i spontaniczny, więc decyzja była szybka, jak jego ciosy! Kamila Kędziora otrzyma potrzebną na wyjazd kwotę. Darek, Dariusz, Pan Darek Michalczewski prowadzi, jak wiecie fundację „Równe Szanse”, która znacząco i konkretnie pomaga młodym ludziom, oferując im sportowe stypendia. Szczegóły o fundacji znajdziecie tutaj:

Wypowiedź Darka Michalczewskiego znajdziecie tutaj:

Dla tych, którzy mają (słuszną zresztą) alergię na TVN – podajemy jej najważniejszą (naszym zdaniem) tezę:

Żeby rozwijać sport w Polsce, trzeba stworzyć odpowiednie warunki dla sponsorów, bo na nich to będzie spoczywało! To są w sumie proste sprawy!

Tak Panie Darku!

Przewiduje Pan słusznie! Ciężar rozwoju polskiego sportu będzie spoczywał na prywatnych sponsorach! Trzeba im stworzyć możliwości! Ma Pan też rację, twierdząc, że to jest proste!

Bardzo Panu dziękujemy! Nie tylko za pomoc dla Kamili, ale też za te słowa.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij